Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Dhoom 2 DVDrip 2007 - bollywood

Dhoom 2 DVDrip 2007  - bollywood torrent
Dodał: Anonimowy
21.01.2008 17:31
Kategoria: Filmy DivX/XviD

Rozmiar: 699.90 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


W rolach głównych sławni aktorzy indyjscy-Hrithik Roshan, przepiękna Aishwarya Rai i Abhishek Bachchan. Film jest sequelem zrealizowanego w 2004 hitu Dhoom. Film był jednocześnie zrealizowany w Indiach w kilku wersjach językowych w telugu, tamilskim i w Hindi-Urdu.

# Zdjęcia do filmu były realizowane w Rio de Janeiro i w Durban w Afryce Południowej.
# Film wywołał u niektórych w Indiach oburzenie z powodu pocałunku Hrithik Roshana i Aishwarya Rai. Za tę scenę zostali oni oskarżeni przed sądem o wulgarność.[1]

wiecej opisu nie znalazlem:)
screeny w folderze Snapshot

Napisy Link

czas: 2:31:29
roz 640x384
audio AAC (mpeg-4)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-11-11 10:44:42 [Aktualizuj]
Rani_16
Rani_16
Napisano: 2009-03-26 18:30
 
A czy ten film posiada polskiego lektora?? Proszę o odpowiedź na moje gg 9083326
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse