Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Nokia N95 i 5500 - Programy używające sensora ruchu [ENG] [.sis] [60v.3]

Nokia N95 i 5500 - Programy używające sensora ruchu [ENG] [.sis] [60v.3] torrent
Dodał: martinpanama
21.01.2008 15:17
Kategoria: Programy

Rozmiar: 1.06 MB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 0
Pobrań: 865

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
W paczce Programy Symbian.rar znajdziecie takie oto programiki:

FreeMem - Program do czyszczenia ramu. Jeżeli telefon się nam zawiesza to czyścimy tym programem ram i jest już lepiej :)

AutoLock - Program do automatycznej blokady klawiatury. Po otwarciu programu ustawiamy po ilu sekundach lub minutach ma się nam automatycznie blokować klawiatura

DiviXPlayer - Program do odtwarzania wideo w formacie divix

FExplorer - Program do przeglądania zawartości telefonu. Widać wszystkie foldery. Nawet te ukryte.

FlashSMS - Program do wysyłania Flasch SMS-ów. Po wysłaniu SMS-a z tego programu, SMS odrazu pokazuje się na ekranie odbiorcy czy tego chce czy nie chce.

MemoryMonitor - Prosty program do podglądu stanu pamięci w twoim telefonie.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2010-09-10 14:27:35 [Aktualizuj]
piotrus_bercik
piotrus_bercik
Napisano: 2008-03-22 11:26
 
co do FreeMem nie miałem z tym styczności ale polecam TaskMana z Pakietu HANDY, pokazuje ram, pozwala go czyścić, wszystkie otwarte i niezamknięte programy i jeszcze parę przydatnych informacji.
--------------------------------------------
AutoLock przydatne w telefonach w których blokada klawiatury jest przeprowadzana przez wpisanie Hasła typu Nokia N73 najwcześniej blokuje telefon po 10sek
--------------------------------------------
DivxPlayer Jeden z lepszych programów, obok SMartMovie lecz często w tych programach wygasłe są certyfikaty (dlatego polecam w telefonie wyłączyć opcje instalowania aplikacji TYLKO z certyfikatami, lub cofnięcie o daty o rok w telefonie, nie mówie o podpisywaniu bo to inna para kaloszy)
-----------------------------------------
FeXplorer działa ale przeważnie an starszych wersjach Symbian typu S60 1/2rd na nowsze aplikacje polecam Y-Browser ukrywa i pokazuje ukryte programy i wiele innych
-----------------------------------------
Flash SMS nie miałem okazju testować:)
-----------------------------------------
MemoryMonitor nie testowałem ale polecam NSysInfo (podaje wartość w bajtach) lub NSysInfo

dziękuje:)
ksionc7
ksionc7
Napisano: 2008-08-28 22:51
 
na mojej N95 z najnowszym oprogramowaniem nie instaluje sie zaden program:(
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse