Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Bomberman [MULTI5][PSP]

Bomberman [MULTI5][PSP] torrent
Dodał: rdsklld
19.01.2008 10:17
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 113.64 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Bomberman
producent: Hudson Soft
wydawca: Konami
kategoria: zręcznościowe
logiczne

Data Premiery:
Europa: 15 listopada 2006
Polska: obecnie brak planów wydania
USA: 12 września 2006

zobacz ten tytuł również na platformy: NDS
tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Wi-Fi | liczba graczy: 1-4
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 UMD
Wykorzystuje:
karta pamięci 32 MB.
zobacz oficjalną stronę WWW:
Bomberman

wersja językowa: angielska

screens: http://gry.gery.pl/psp/bomberman/screeny.html

Kolejna produkcja z cyklu Bomberman, nawiązująca do przebojowej pozycji, która zadebiutowała w latach osiemdziesiątych XX wieku. Tym razem "bombowa" gra została stworzona wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli PlayStation Portable. Gracz, jako tytułowy bohater, bierze udział w międzygalaktycznej przygodzie, w której głównym celem jest zatrzymanie niebezpiecznej armii robotów. Ta ostatnia zaatakowała planetę Bombermana, jak i wszystkie ją otaczające, robiąc przy tym pranie mózgu wszystkim mieszkańcom oraz wprowadzając ogólne zamieszanie.

Do dyspozycji użytkownika oddano trzy opcje zabawy. Dzięki Normal Mode możemy wziąć udział w wyżej opisanej historii, przechodząc przez 100 poziomów, podczas których zajmujemy się walką z wrogimi siłami oraz zbieraniem przedmiotów, napotkanych na naszej drodze (korzystamy z nich podczas obmyślania strategii działania). Natomiast dla fanów nieśmiertelnej klasyki przygotowano Classic Mode, gdzie dostępnych jest ponad pięćdziesiąt etapów. Oba te tryby dostępne są w opcji zabawy dla jednego gracza.

Posiadacze PlayStation Portable, będący entuzjastami przygód tytułowego "bombowca", jak i rozgrywki wieloosobowej, skorzystać mogą z opcji multiplayer. Dzięki niej na dwudziestu różnych planszach może zmierzyć się maksymalnie czterech użytkowników za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia, korzystając z jednego dysku UMD.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-11-17 11:45:12 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Gry na konsole Bomberman Land [USA][ENG][PSP] 294.02 MB (?) (?) (?)
Gry na konsole Bomberman Land USA PSP 307.59 MB (?) (?) (?)
Gry na konsole Bomberman Land 3 [ENG] [NTSC] [PSP] 295.19 MB 0 0 7071
Gry na konsole Bomberman Land Touch 2 [EUR][MULTi5][ENG][NDS] 24.84 MB (?) (?) (?)
Gry na konsole Bomberman Land [ENG] [USA] [Wii] 4.14 GB (?) (?) (?)
Napisano: 07.03.2021 03:10
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse