Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: PS2DVD Eye Toy Play Sports [PAL] MULTI alien

PS2DVD Eye Toy Play Sports [PAL] MULTI alien torrent
Dodał: juliett11
19.01.2008 09:08
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 687.48 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
seed jest

kategoria: zręcznościowe
producent: Sony Computer Entertainment
wydawca: Sony Computer Entertainment
dystrybutor PL: Sony Polska
data wydania Europa (PAL): 03 listopada 2006
data wydania PL: 09 listopada 2006


EyeToy: Play Sports
producent: Sony Computer Entertainment
wydawca: Sony Computer Entertainment
dystrybutor PL: Sony Polska
kategoria: zręcznościowe

Data Premiery:
Europa (PAL): 03 listopada 2006
Polska: 09 listopada 2006

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: wspólny ekran | liczba graczy: 1-8
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje:
EyeToy, karta pamięci 8 MB.
zobacz oficjalną stronę WWW:
EyeToy: Play Sports

wersja językowa: angielska

Opis Gry
www.pegi.info

EyeToy: Play Sports jest kolejną grą z serii, wykorzystującej podłączaną do konsoli PlayStation 2 kamerę EyeToy. Tym razem developerzy z londyńskiego studia firmy Sony Computer Entertainment skupili się na rozmaitych dyscyplinach sportowych, w których może uczestniczyć nasze wirtualne alter ego, powstające w oparciu o przechwytywany przez wspomniane urządzenie obraz.

Mamy więc okazję m.in. postrzelać z łuku do celu, poćwiczyć szermierkę, wykonywać futbolowe rzuty karne, ścigać się w basenie, boksować, serfować, wcielić się w sumitę, grać w siatkówkę i pływać wiosłowymi łódkami. Zgodnie z przewodnią myślą cyklu EyeToy, sterowanie w poszczególnych konkurencjach bazuje na naszych ruchach, widzianych okiem kamery. Wystarczy więc w odpowiedni sposób się przed nią gimnastykować, aby móc zwyciężać w przewidzianych przez twórców zawodach.

Najwięcej frajdy sprawiają rzecz jasne nie zmagania ze Sztuczną Inteligencją, lecz wspólna zabawa z innymi osobami. Multiplayer może mieć zarówno charakter rywalizacji, jak i kooperacji. Maksymalna liczba chętnych, obsługiwanych w ramach opcji rozgrywki wieloosobowej, wynosi osiem. Niezależnie od tego, czy bawimy się sami, czy w grupie, do dyspozycji mamy ponad sto ekscytujących konkurencji sportowych.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-07-04 16:46:14 [Aktualizuj]
Napisano: 22.01.2022 06:15
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse