Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Pet Soccer & Pet Racer [PL]

Pet Soccer & Pet Racer [PL] torrent
Dodał: Rolmo
18.01.2008 13:19
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 524.34 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [3]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Pet Soccer

producent: Techland
wydawca: Techland

kategoria: sportowe / piłka nożna / familijne

Data Premiery:
Świat: 18 czerwca 2002
Polska: 18 czerwca 2002

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 CD

Wymagania sprzętowe:
Pentium II 266MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D.

Wersja językowa: pełna polska wersja

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=1021

Pet Soccer to kolejna gra z serii „Pet ......” firmy Techland, dedykowanej przede wszystkim młodszym graczom. Ponownie spotykamy się tu ze zwierzęcymi bohaterami znanymi z wyścigów Pet Racer, m.in. dinozaurem oraz lwem; i podobnie jak poprzednio mamy do czynienia z podobnym sporem pomiędzy bohaterami. Przypominam, poprzednio zwierzęta spierały się o to, kto jest najszybszy, a teraz szukają odpowiedzi na pytanie – kto najlepiej gra w piłkę nożną? Odpowiedź jest prosta. Najlepszy jest ten kto wygra w mistrzostwach „The Ultimate Pet Soccer Championship”. No i zaczyna się zabawa.

Gra posiada tą samą co Pet Racer trójwymiarową grafikę utrzymaną w charakterystycznym kreskówkowym stylu, jest też podobnie skonstruowana. Mamy więc dwanaście drużyn piłkarskich i dwanaście różnych zwierząt, przy czym, na początku dostępnych jest tylko sześć, a wraz z postępem gry dochodzą kolejne. Rozgrywka toczy się na dwunastu różnych boiskach i obfituje w najróżniejsze nieczyste zagrania. Do wyboru mamy cztery tryby gry: Unfriendly Match, UFETA CUP, Multiplayer oraz Special Match. Pet Soccer podobnie jak Pet Racer odznacza się dużą grywalnością.


 • **************************

  Pet Racer

  producent: Techland
  wydawca: Techland

  kategoria: zręcznościowe - familijne

  Data Premiery:
  Świat: 20 grudnia 2001
  Polska: 20 grudnia 2001

  tryb gry: single / multiplayer
  tryb multiplayer: brak danych | liczba graczy: 1 - 2
  wymagania wiekowe: brak ograniczeń

  nośnik: 1 CD

  Wymagania sprzętowe:
  Pentium II 266MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D.

  Wersja językowa: pełna polska wersja

  Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=982

  Opis Gry

  Pet Racer to niesamowite wyścigi z mieszkańcami leśnej krainy w roli głównej, które dziwnym trafem poczuły się jak prawdziwi drogowi piraci. Na niezbyt odległej polanie rozpoczęła się kłótnia o to, które ze zwierzątek świata jest najszybsze. Jedynym sposobem na rozstrzygnięcie tego sporu okazało się zorganizowanie ogólnoświatowych wyścigów. Okazało się jednak, że nie wszystko jest tak oczywiste jakby się mogło wydawać, a zwierzątka bardzo lubią jeździć samochodami.

  W ten oto sposób gracz zostaje wciągnięty w wyścigi animowanych zwierzaków. Na początku jest ich tylko garstka, ale w trakcie gry dochodzą nowi i groźniejsi przeciwnicy. Każda z 12 postaci ma swój własny, oryginalny samochód. Celem gracza będzie doprowadzić swoją postać do zwycięstwa na trasach rozmieszczonych w najróżniejszych zakątkach Ziemi (i nie tylko). Do pokonania jest 5 etapów gry, z których każdy składa się aż z 6 wyścigów. Poszczególne etapy wykonane są w odmiennej scenerii i klimacie.

  Każdy z bohaterów gry ma swój indywidualny charakter a jego możliwości ujawniają się na poszczególnych etapach. Wygrać nie jest łatwo, ponieważ tak samo jak gracz, jego przeciwnicy również uczą się jeździć coraz lepiej. Dostępne na trasie bonusy pozwalają w zabawny sposób powstrzymać lub zwolnić na chwilę przeciwnika. Oprócz Udziału w wyścigach gracz może poćwiczyć jazdę na czas lub pościgać się z przyjacielem w trybie multiplayer.
 • Ocena użytkowników Help
  Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
  Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-06-25 13:49:13 [Aktualizuj]
  Menel92
  Menel92
  Napisano: 2009-06-25 20:33
   
  Sedujcie to che to sciągnąc ! :)
  krzysiek132
  krzysiek132
  Napisano: 2010-03-14 14:06
   
  fajna gra XD
  HugoOla
  HugoOla
  Napisano: 2012-04-12 18:16
   
  U mnie sie nie pobiera ;/
  Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

  (Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
  » Zgłaszanie nadużyć / Abuse