Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Adobe Photoshop CS3 Final Version [ENG] [+spolszczenie]

Adobe Photoshop CS3 Final Version [ENG] [+spolszczenie] torrent
Dodał: xarva
18.01.2008 07:29
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 467.52 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 4
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Photoshop jest edytorem grafiki rastrowej rozwiniętym i sprzedawanym przez firmę Adobe systems. Początkowo został on zaprojektowany dla zastosowań DTP (druk), jednakże Photoshop w tej chwili potrafi sprostać każdemu wyzwaniu grafika (strony www, elementy grafiki).

Adobe Photoshop to jeden z najbardziej rozbudowanych i popularniejszych programów do obróbki grafiki. Program photoshop oferuje wiele narzędzi do malowania, zaznaczania, edycji, retuszu, korekcji koloru oraz sporą ilość filtrów, pozwalających na wyostrzanie, stylizację, zniekształcanie czy też tworzenie efektów świetlnych. Aplikacja pozwala na przetwarzanie i pracę z kilkoma obrazami i plikami jednocześnie. W Adobe photoshop można także bez straty na jakości zmniejszyć dowolny obraz i zapisać go w dowolnym formacie. Dla webmasterów istnieje specjalne narzędzie do kompresji grafiki do zastosowań internetowych. Na uwagę w Photoshop zasługuje obsługa aparatów cyfrowych oraz narzędzie Adobe Bridge, które pozwala na przesyłanie obrazów pomiędzy wszystkimi aplikacjami Adobe.

Szerki wachlarz filtrów dostępny w Photoshopie pozwala na efektywne manipulowanie efektami nakładanymi na zdjęcie.

Zmiany w Adobe Photoshop CS3:

Nowości:
+ Smart Filters - analogiczny do dotychczasowych filtrów, umożliwiający nanoszenie zmian nawet po tym, jak już zostały nałożone
+ efektywniejsze zaznaczanie i poprawianie brzegów zaznaczania
+ Wyrównywanie i mieszanie wartstwami
+ Nowe tryby mieszania
+ Camera RAW 4.0 i Bridge 2.0
+ Konwersja na tryb czarno-biały

Zmiany:
+ nowy, lepszy interfejs użytkownika
+ Nowe opcje operacji krzywych, miksera kanałów oraz kontrastu i jasności
+ rozbudowa narzędzi klonowania i leczenia
+ nowe możliwości punktu znikania (Vanishing Point)
+ usprawnione łączenie wielu zdjęc (Photomerge)
+ ulepszone funkcje drukowania
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-10-29 14:07:05 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 08:55
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse