Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Samurai Warriors: Katana [ENG][NTSC][Wii]

Samurai Warriors: Katana [ENG][NTSC][Wii] torrent
Dodał: stanek00
17.01.2008 16:26
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 4.14 GB
Seed'ów: 39
Leecher'ów: 591
Pobrań: 288

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Samurai Warriors: Katana
producent: Koei
wydawca: Koei
kategoria: gry akcji / FPP
zręcznościowe

Data Premiery:
Europa (PAL): jeszcze nie ogłoszona
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 01 lutego 2008

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 12+
Samurai Warriors: Katana jest jednym z przedstawicieli tytułowej serii, zapoczątkowanej produktem wydanym w 2004 roku. Kolejne odsłony cyklu Samurai Warriors ukazywały się na różne platformy sprzętowe, między innymi Xboxa 360, czy PSP. Tym razem mamy do czynienia z produktem wydanym wyłącznie na konsolę Wii. Oczywistym usprawnieniem wydaje się być oparcie wszystkich walk na symulowaniu wykonywania prawdziwych uderzeń. W tym celu wykorzystuje się naturalnie Wii Remote’a. Co ciekawe, nie jest to pierwszy tytuł z podobnym systemem walki. Pojedynki z wykorzystaniem broni białej pojawiły się już bowiem między innymi w grze Red Steel. Za przygotowanie Samurai Warriors: Katana odpowiedzialna jest firma Koei, znana również dzięki serii Dynasty Warriors.

Opisywana zręcznościówka nie jest oficjalną kontynuacją poprzednich odsłon cyklu. Dzieje się tak między innymi za sprawą drastycznego uproszczenia zasad rozgrywki. Samurai Warriors: Katana pod wieloma względami przypomina popularne rail shootery. Akcja obserwowana jest z perspektywy pierwszej osoby, a naszym zadaniem jest likwidacja pojawiających się na ekranie i zaznaczanych przez grę przeciwników. W tym celu możemy przede wszystkim skorzystać z kilku typów broni białej. Oprócz tytułowej katany może to być między innymi włócznia, czy... yo-yo. Zadbano też o opcję używania broni dystansowych. Mogą to być karabiny, łuki, a nawet ciekawie zaprojektowane bumerangi. Kolejne bronie zdobywa się oczywiście w miarę postępów w zabawie. Ponadto, za odpowiednią opłatą, można je upgrade’ować, tak aby zadawały poważniejsze obrażenia. Bronie (jedną zwykłą i jedną dystansową) wybiera się przed przystąpieniem do każdej z dostępnych misji.

Omawiana produkcja do zaoferowania ma trzy podstawowe tryby zabawy. W trybie Scenario Mode przystępujemy do składającej się z kilku rozdziałów kampanii singleplayer. Musimy tu pokonywać misje w ustalonej przez producentów kolejności. Tryb o nazwie Challenge Mode składa się z prostszych zadań. W nagrodę za ich ukańczanie można odblokować nowe bronie oraz dodatkowe przedmioty (między innymi fiolki lecznicze). Competition Mode składa się z kolei z ośmiu prostych mini-gier. Gra nie zawiera żadnych trybów multiplayer.

Jak już zostało powiedziane, zabawa w całości opiera się na konieczności eliminacji przeciwników. Widoczne przy ich ciałach wskaźniki informują o tym, jakiego rodzaju broni można w danym momencie użyć. Przykładowo, w celu skorzystania z katany należy oczywiście zaczekać aż dany wojownik zbliży się. Wszystkie ataki bronią białą wymagają wykonywania uderzeń przy użyciu Wii Remote’a, symbolizujących prawdziwe akcje, ukazywane na ekranie. W przypadku ataków dystansowych kontroler Wii używany jest do namierzania wybranych przeciwników. Na ekranie widoczny jest oczywiście charakterystyczny celownik.

Producent przewidział także możliwość wykonywania uderzeń specjalnych. Żeby to jednak było możliwe, należy napełnić widoczny na ekranie pasek. Kontroler do Wii jest także wykorzystywany do innych rodzajów akcji, między innymi przeprowadzania uników, pozwalających ominąć różnego rodzaju zagrożenia. Ponadto w niektórych misjach dosiadamy konia. Etapy te stanowią jednak wyłącznie uzupełnienie dla głównych poziomów kampanii. Oprawa wizualna Samurai Warriors: Katana prezentuje stosunkowo niski poziom wykonania. Na uwagę zasługuje jedynie fakt, iż na ekranie niejednokrotnie widocznych jest kilkunastu wrogów.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-01-20 21:28:50 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Napisano: 02.12.2021 16:29
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse