Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Ridge Racer Type 4 [PSX]

Ridge Racer Type 4 [PSX] torrent
Dodał: robo5451
13.01.2008 18:54
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 370.18 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 6545

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Ostatnia odsłona serii na PlayStation. Serii, która doprowadziła do ideału wszystko to, czym powinny być zręcznościowe wyścigi.
Gra Ridge Racer była pierwszą wyścigówką na PlayStation. Potem firma Namco wypuściła RR Revolution i Rage Racera. Teraz uderza po raz czwarty.

Gra nie jest symulatorem tylko zręcznościowym racerem, nie oznacza to jednak, że zapomniano o złożoności i posadzono ją na tylnym siedzeniu.
W grze występuje ponad 300 fikcyjnych samochodów, choć część z nich różni się między sobą tylko kolorem nadwozia, oraz 8 tras. Dopracowano wykorzystanie cieni i świateł. Praktycznie cała gra jest cieniowana algorytmem Gourauda. Efekty tego są piorunujące: promienie słońca rzucają cień na asfaltowe drogi i na ściany budynków. Latarnie uliczne oświetlają, jaskrawymi snopami tunele. Robi to ogromne wrażenie, szczególnie przy prędkości 240km/h. Jeśli chodzi o scenerie mamy tu betonowe podziemne przejazdy, kręte drogi wzdłóż wybrzeża, olbrzymie wieżowce i krążące nad miastem helikoptery. Wszystko jednak wygląda tu o wiele lepiej. Firma Namco zwiększyła liczbę wieloboków w swoich modelach, zaś kolory tekstur sprawiają iż pierwszy Ridge Racer wygląda jak niedokończone demo.

Do dyspozycji gracza są 4 tryby gry:

-Grand Prix (oś gry)
-Time Trial (jazda na czas)
-Versus (pojedynek)
-Exta Trial (pojedynek z czterema dziwacznymi wehikułami)


Animacja jest super płynna zarówno na emulatorze jak i na konsoli. Nie ma mowy nawet o mininmalnym zwalnianiu. Grafika gry może śmiało konkurować z Gran Turismo, jest tak samo dobra, jeżeli nie lepsza i nie jest to tylko moje zdanie. W jednym z wywiadów dla PSM (PlayStation Magazyn) nr 7/99 Kazunori Yamauchi, osoba odpowiedzialna za serię Gran Turismo, powiedział cytuję "Zdaniem wszystkich pracujących nad Gran Turismo, RRT4 jest dużo lepsza od pierwszej GT, ponieważ oni (Namco) położyli większy nacisk na grafikę niż na engine. Samochod wyglądają lepiej", koniec cytatu.I naprawdę trudno się z nim nie zgodzić. Gra jest po prostu znakomita!

Opis pochodzi z pisma Oficjalny Polski PlayStation Magazyn nr 4/99.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-03-05 09:57:19 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Albumy Type O Negative - The Best Of Type O Negative - CD - 2006 111.11 MB (?) (?) (?)
Gry na konsole Ridge Racer 7 [USA] [DVD-BLURAY] 6.81 GB (?) (?) (?)
Gry na konsole Ridge Racer 2 [PSP][EUR][Multi4] 813.07 MB 0 1 34547
Gry na konsole Ridge.Racer.7.PS3 6.81 GB (?) (?) (?)
Gry na konsole Ridge Racer [EUR][ENG][PSP] 586.49 MB (?) (?) (?)
Napisano: 02.12.2021 16:16
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse