Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Bust-A-Move Ghost [MULTi5][PAL][ENG]

Bust-A-Move Ghost [MULTi5][PAL][ENG] torrent
Dodał: stanek00
13.01.2008 10:46
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 49.38 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Bust-A-Move Deluxe
Bust-A-Move Ghost
producent: Taito
wydawca: Majesco
kategoria: logiczne

Data Premiery:
Europa: 24 marca 2006
Polska: obecnie brak planów wydania
USA: 03 kwietnia 2006

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Wi-Fi | liczba graczy: 1-2
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 UMD
Wykorzystuje: karta pamięci 32 MB.

Screeny: http://media.psp.ign.com/media/682/682973/imgs_1.html

Bust-A-Move Deluxe jest grą logiczną, powstałą w laboratoriach firmy Taito. Produkt czerpie pełnymi garściami z innych tytułów ze smokami Bobem i Bubem w rolach głównych.

Gra toczy się na dwuwymiarowej planszy w kształcie prostokąta. Naszym zadaniem jest wystrzeliwanie z armaty kolorowych baniek mydlanych tak, by te połączyły się z dwoma innymi o tej samej barwie. Dzięki temu wszystkie trzy kulki znikną z wirtualnego pojemnika. By oczyścić pole widzenia, musimy postępować podobnie z pozostałymi bąbelkami, uczepionymi sufitu. Jeśli jesteśmy sprytni, wykorzystujemy fakt, że bańki wiszące pod tymi, do których strzelamy, także spadają w momencie, gdy trafiamy do celu.

Autorzy dzieła zaimplementowali w swojej produkcji cztery tryby rozgrywki. Pierwszy z nich - Running Launcher, wykorzystuje schemat opisany w poprzednim akapicie. Pozostałe trzy, czyli Mix ‘Em Up, Double Shot oraz Time Warp opierają się na podobnej zasadzie, co ich poprzednik, wprowadzając jednakże drobne modyfikacje, jak dodanie do akcji drugiej armaty czy dołożenie limitu czasowego. Dla urozmaicenia zabawy mamy również do czynienia z samoistnym obracaniem się pojemnika, a także z kulkami-duchami, które materializują się dopiero po odbiciu od sufitu. Fani cyklu Bust-A-Move ucieszą się z tego, że przewidziano dla nich ponad 1000 różnorodnych poziomów, a za wysokie zdobycze punktowe zostaną nagrodzeni dwoma bonusowymi postaciami, które dołączą do szóstki standardowych bohaterów.

Jeśli z kolei połączymy się ze znajomym za pośrednictwem sieci Wi-Fi, możemy rozgrywać emocjonujące pojedynki na losowej planszy, udowadniając przyjacielowi, kto opanował do perfekcji zdolność logicznego myślenia. Gra wpływa bowiem na świeżość naszego umysłu, ćwiczy umiejętność właściwego kojarzenia czy refleks. Jej głównym celem jest jednak odprężenie odbiorcy, co czyni za sprawą prostej w swej formie oprawy audiowizualnej.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-01-06 10:44:24 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Gry na konsole Bust - A - Move Bash! [ENG] [PAL] [DVD] 4.14 GB (?) (?) (?)
Inne [SubDESU-H] Bust to Bust 02 [FBC1B550].mkv 239.01 MB 0 0 0
Inne [SubDESU-H] Bust to Bust 01 [CD578C18].mkv 257.71 MB 0 0 0
Gry komputerowe Bust a move 4 [ENG] 43.40 MB 2 1 171
Erotyka Bignaturals - Bust a move [.wmv] 441.00 MB (?) (?) (?)
Napisano: 20.01.2022 15:40
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse