Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Chłopaki nie płaczą [PL] DVDRip

Chłopaki nie płaczą [PL] DVDRip torrent
Dodał: Maniek92
12.01.2008 12:21
Kategoria: Filmy DivX/XviD

Rozmiar: 626.99 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Kuba Brenner (Maciej Stuhr) jest młodym, dobrze zapowiadającym się skrzypkiem, który w wyniku splotu wyjątkowo niekorzystnych okoliczności zostaje wplątany w gangsterskie porachunki. Wszystko zaczyna się, kiedy Kuba zgadza się pomóc swojemu nieśmiałemu i zakompleksionemu przyjacielowi, Oskarowi (Wojciech Klata) w skorzystaniu z usług agencji towarzyskiej. Po "upojnym wieczorze" z dwoma dziewczynami w mieszkaniu wujka Oskara, okazuje się, że chłopcy nie byli do niego przygotowani finansowo. "Opiekun artystyczny" dziewczyn zabiera w ramach rekompensaty drogocenną figurkę z kolekcji wujka. Chłopcy postanawiają ją odzyskać. Kuba zastawia skrzypce w lombardzie i udaje się do agencji, aby wykupić figurkę. Niestety trafia w sam środek mafijnej transakcji. Bolec (Michał Milowicz) - właściciel agencji towarzyskiej i syn szefa mafii właśnie spotkał się z twardzielami z Wybrzeża (Fredem i Gruchą), aby ubić interes. Tak naprawdę Bolec to nieudacznik, który bardziej udaje gangstera niż nim jest. Idiotyczny przypadek sprawia, że w klubie dochodzi do strzelaniny, podczas której Grucha (Mirosław Zbrojewicz) i Bolec zostają ranni oraz ginie walizka z pieniędzmi. Wszystko wskazuje na to, że walizką zabrał Kuba, przypadkowy świadek całego zamieszania. Fred (Cezary Pazura), grucha i Bolec ruszają jego tropem. Podczas strzelaniny Grucha został postrzelony w głowę, co wywołało u niego amnezję i zmieniło ogląd świata. Wpływa to - jak się później okaże - w znaczący sposób na jego relacje z Fredem. Akcja nabiera jeszcze większego tępa, ale do samego końca nie wiemy, czy Kuba ujdzie z życiem i oczywiście kto buchnął walizkę.

Obsada:


Maciej Stuhr - Kuba
Wojciech Klata - Oskar
Michał Milowicz - Bolec
Cezary Pazura - Fred
Mirosław Zbrojewicz - Grucha
Anna Mucha - Lili
Bohdan Łazuka - Szef
Paweł Deląg - Jarek
Magdalena Mazur - Weronika
Asja Łamtiugina - profesorka Kuby
Witold Oleksiak - Gość
Grzegorz Kowalczyk - Dresiarz
Mirosław Baka - przyjaciel Oskara

AVI: 627MB Czas: 1h 36min
1 Strumień Wideo: DivX 3 Low
1 Strumień Audio: MPEG-1 Audio layer 3

Wideo: 774Kb/s 640*384 (1.667) na 25.000r/s DivX 3 Low (BVOP)
Audio: 128Kb/s 44.1KHz, 2 Kanały MPEG-1 Audio layer 3
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-06-19 20:20:46 [Aktualizuj]
czers
czers
Napisano: 2011-08-15 15:58
 
Nie działa.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse