Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007 (Pro Evolution Soccer 6) [EUR][ENG]

Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007  (Pro Evolution Soccer 6) [EUR][ENG] torrent
Dodał: stanek00
09.01.2008 22:09
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 64.00 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007
Pro Evolution Soccer 6
producent: Konami
wydawca: Konami
kategoria: sportowe / piłka nożna

Data Premiery:
Europa: 09 lutego 2007
Polska: obecnie brak planów wydania
USA: 06 lutego 2007

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet / Wi-Fi | liczba graczy: 1-2
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Screeny: http://media.ds.ign.com/media/695/695640/imgs_1.html

Pro Evolution Soccer 6 to kolejna pozycja z cyklu symulacji piłki nożnej, pochodząca ze stajni Konami. W porównaniu do poprzedniczek w najnowszej edycji dostrzega się kilka zmian pod względem ilości oryginalnych drużyn oraz sposobu rozgrywania meczów. Ta niezwykle szybka i pełna akcji gra w 2007 roku, ku uciesze sporego grona użytkowników, pojawiła się na wyświetlaczach konsoli Nintendo DS – po raz pierwszy w historii serii zresztą.

Tokijscy developerzy zaimplementowali w niniejszej pozycji imponujące grono nowych, licencjonowanych klubów i drużyn narodowych. Pojawia się m.in. Bayern Monachium, jak również Argentyna, Trynidad i Tobago oraz Holandia. Ponadto po murawie biegają piłkarskie gwiazdy pokroju Davida Beckhama czy Javiera Savioli, cechujące się typowym dla siebie stylem gry. Sporą atrakcję stanowią animacje, przestawiające m.in. bramkarza chwytającego za poprzeczkę w chwili przelatywania nad nią piłki, znoszenie poturbowanych zawodników z boiska czy chociażby sceny radości po zdobyciu gola.

Novum stanowi też tryb International Challenge, pozwalający na rozegranie Mistrzostw Świata. Użytkownik dostaje szansę na stworzenie własnej reprezentacji, a nawet zdobycie z nią pucharu. Poza szeregiem modułów rankingowych, sprawdzić się także można w wielu meczach towarzyskich. Jednak na decyzji o charakterze spotkanie się nie kończy – gracz wybiera stadion, decyduje o ustawieniu poszczególnych zawodników i przyjętej przez nich taktyce, jak również wybiera im strój.

Aby podnieść poziom emocji przygotowano tryb multiplayer, pozwalający dwóm użytkownikom porównać posiadane umiejętności wykorzystując Wi-Fi. Warto także wspomnieć, że przebieg meczu obserwuje się na górnym ekranie konsoli. Dolny natomiast przedstawia widok boiska z lotu ptaka, dając rozeznanie w rozstawieniu konkretnych piłkarzy. Ponadto panel dotykowy służy do poruszania się w menu oraz wprowadzania wszelkich zmian.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-04-14 20:46:52 [Aktualizuj]
Napisano: 16.01.2022 23:27
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse