Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Office 2008 Mac (Beta), [Appz - Mac - Eng] [ALIEN]

Office 2008 Mac (Beta), [Appz - Mac - Eng] [ALIEN] torrent
Dodał: Kalinka 19
08.01.2008 15:30
Kategoria: Mac

Rozmiar: 465.02 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Office 2008 Mac (Beta)


Pakiet biurowy Microsoft Office 2008 przeznaczony dla komputerów z jabłuszkiem wszedł właśnie w fazę testową beta.

Niestety, jak informuje Sheridan Jones z Microsoft Mac Business Unit (MacBU), nie jest to publiczna wersja beta, więc nie każdy ma możliwość poznania pakietu. W wywiadzie dla magazynu APC Jones nie był w stanie podać żadnych szczegółów na temat publicznej wersji testowej, czy też dokładnego terminu dostępności finalnej wersji. Zapowiedział on jednak, iż interfejs użytkownika lepiej odpowiada "makowej konwencji", niż miało to miejsce w pierwszych wersjach alpha (w których wykorzystano wstążkę (ang. ribbon) z Office 2007 i zlikwidowano całkowicie menu i pasek narzędziowy). Obecnie jest to połączenie standardowego wyglądu (zawierającego rzeczone menu i toolbar) z filozofią obsługi Office 2007. Jones mówi, że główny nacisk przy projektowaniu nowego pakietu biurowego położony został na lepszy dostęp do funkcji programów oraz łatwiejszą obsługę.

Nowością jest także silnik graficzny Escher, zapożyczony z Office 2007, umożliwiający stosowanie w tekście, czy prezentacjach eleganckich wizualnych efektów trójwymiarowych, cieni, czy przezroczystości.


Nowy Office 2008 dla komputerów z systemem Mac OS X oferuje oprócz tego integrację z programem iPhoto, "pływające" palety służące na przykład do formatowania tekstu w programie Word, czy predefiniowane arkusze Excela (Ledger Sheets) zawierające często wykorzystywane formuły i pozwalające na łatwą pracę i analizę danych użytkownikom nie za bardzo wtajemniczonym w używanie bardziej skomplikowanych obliczeń. Jako miły dodatek pojawi się także mała aplikacja MyDay, która pokazuje na pulpicie widok bieżącego dnia z Entourage - makowego odpowiednika Outlooka.


Os: Mac
Język: Angielski

Wersja: 2008 Beta
Producent: Microsoft

* To use Microsoft® Office 2008 for Mac you need:
* A Mac computer with an Intel, PowerPC G5, or PowerPC G4 (500 MHz or faster) processor
* Mac OS X version 10.4.9 or later
* 512 MB of RAM or more
* 1.5 GB of available hard disk space
* HFS+ hard disk format (also known as Mac OS Extended or HFS Plus)
* DVD drive or connection to a local area network (if installing over a network)
* 1024 x 768 or higher resolution-monitor
* Entourage and certain features require Internet access (fees may apply).
* For Office 2008 for Mac and Office 2008 for Mac Special Media Editions: Connectivity to Microsoft Exchange Server 2000 or later is required for certain advanced functionality in Entourage 2008
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-01-04 17:25:54 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

prose
prose
Napisano: 2008-01-24 19:28
 
Nie oplaca sie tego sciagac poniewaz po zainstelowaniu wyskakuje wiadomosc ze to jest wersja beta i juz stracila swoja waznosc
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse