Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Kawasaki Quad Bikes [ENG] [USA] [WII-PreCiSiON]

Kawasaki Quad Bikes [ENG] [USA] [WII-PreCiSiON] torrent
Dodał: stanek00
05.01.2008 12:39
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 4.14 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 320
Pobrań: 1

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
producent: Data Design Interactive
wydawca: Metro3D
kategoria: wyścigi

Data Premiery:
Europa (PAL): 31 stycznia 2008
Polska: obecnie brak planów wydania

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: split screen | liczba graczy: 1-2
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Screeny: http://wii.ign.com/objects/522/5227290.html

Kawasaki Quad Bikes jest grą wyścigową, w której zasiadamy za sterami quadów, czyli czterokołowych motocykli, stworzonych do przemieszczania się w szczególnie trudnym terenie. Za przygotowanie tej produkcji odpowiedzialna jest firma Data Design Interactive. W tej samej serii ukazało się też kilka innych ścigałek, między innymi Kawasaki Snow Mobiles, oferujący opcję uczestniczenia w zawodach z udziałem skuterów śnieżnych.

Zgodnie z tym co może sugerować tytuł gry, jedną z głównych atrakcji Quad Bikes jest zawarcie kilkunastu licencjonowanych quadów, sprzedawanych przez firmę Kawasaki. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż nie wszystkie maszyny są od razu dostępne. Niektóre quady należy sobie dopiero odblokować. Producent przewidział też opcję tuningowania posiadanych maszyn. Wyposażamy je więc w lepsze komponenty, jak chociażby mocniejszy silnik.

W trybie dla pojedynczego gracza możemy przede wszystkim liczyć na rozbudowane mistrzostwa. Startując w różnorakich zawodach odblokowujemy sobie dostęp do trudniejszych wyścigów, a także pozyskujemy cenne bonusy. Oprócz wspomnianych wyżej nowych quadów są to ukryte mini-gry, czy nieznane wcześniej trasy. Możemy także sprawdzić się w pojedynczych wyzwaniach, przystępując do wyścigów rządzących się własnoręcznie ustalanymi zasadami. Kawasaki Quad Bikes ma także do zaoferowania pełnoprawny multiplayer, w którym walczymy z drugim graczem na podzielonym ekranie (tzw. split-screen).

Sporą atrakcją są także same tory, których w całej grze pojawia się ponad siedemdziesiąt. Należy jednak dodać, iż niektóre z tras stanowią jedynie lustrzane odbicie poznanych już wcześniej obiektów. Ścigamy się między innymi na torach pokrytych żwirem, błotem, czy śniegiem. Po drodze odnajdujemy nie tylko cenne skróty, ale i także skocznie, dzięki którym chwilowo wzbijamy się w powietrze. Przeważnie dysponujemy pełną swobodą działania. Jedynie na trasach zlokalizowanych wewnątrz specjalnych aren musimy podążać zgodnie z wyznaczoną ścieżką. Model jazdy jest bardzo zręcznościowy. Pokonywanie kolejnych zakrętów nie sprawia więc dużych problemów.

Oprawa wizualna Kawasaki Quad Bikes wypada stosunkowo przeciętnie. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Na uwagę zasługuje zawarcie zróżnicowanych i dynamicznie zmieniających się warunków pogodowych. W rezultacie możemy ścigać się w deszczu czy śniegu.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-01-06 01:31:00 [Aktualizuj]


Napisano: 01.02.2023 17:36
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse