Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Scooby Doo Unmasked [PS2] [NTSC] [FULLDVD]alien

	Scooby Doo Unmasked [PS2] [NTSC] [FULLDVD]alien torrent
Dodał: juliett11
28.12.2007 14:19
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 466.97 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Scooby-Doo! Unmasked
producent: THQ Inc.
wydawca: THQ Inc.
dystrybutor PL: CD Projekt
zobacz: pomoc techniczna dystrybutora
kategoria: zręcznościowe / przygodowa

Data Premiery:
Europa (PAL): 23 września 2005
Polska: 06 października 2005
USA (NTSC): 13 września 2005

zobacz ten tytuł również na platformy: XBXNDSGCNGBA
tryb gry: single player
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 DVD | cena: 179,90 PLN
Wykorzystuje:
karta pamięci.
zobacz oficjalną stronę WWW:
Scooby-Doo! Unmasked

wersja językowa:
angielska
Zobacz MINI FILM
Scooby-Doo! Unmasked
Zobacz w lepszej jakości
Pobierz Filmy do tej Gry
Masz problem z filmem... Pomoc

Gry Podobne

Opis Gry
www.pegi.info

Scooby-Doo! Unmasked to platformówka pełna akcji i etapów zręcznościowych, mająca wiele wspólnego z takimi pozycjami, jak m.in. seria Jak & Daxter. Producentem oraz wydawcą tejże pozycji jest THQ, znane z Hot Wheels Stunt Track Challenge.

Przyjaciel Freda, niejaki Jed, został porwany! Co gorsza, dziesiątki robotów, które tworzył dla potrzeb filmów rozpierzchło się po całym mieście i atakują każdego napotkanego człowieka, bądź zwierzaka. Kto porwał Jeda? Kto uwolnił dziwaczne roboty? To zadanie dla grupy Mystery Inc. I lepiej, by zagadka została wyjaśniona bardzo szybko, bo w innym wypadku może być... za późno!

Programiści firmy THQ przygotowali kilkanaście ogromnych i bardzo urozmaiconych poziomów (m.in. Harum Sacre’em Museum, Haunted Rockin’ Roller Coaster, czy Shuddery Showdown in Chinatown). W każdym z nich sterowana przez gracza postać, a jest to śmieszny pies Scooby, może odnaleźć i przywdziać jeden kostium nadający jej specjalne umiejętności (np. Kung Fu Scooby, Bat Scooby oraz Robin Hood Scooby). Ponadto gdzieniegdzie walają się nadzwyczajne chrupki wzmacniające na pewien czas naszego bohatera, dzięki czemu walka z przeciwnikami jest o wiele łatwiejsza. Od czasu do czasu weźmiemy udział w zręcznościowej zabawie polegającej na skakaniu po wąskich belkach, czy też jeździe na nartach.

Scooby-Doo! Unmasked stworzona została w technice cel-shading, co nadaje jej prawdziwie kreskówkowy charakter. Każdą z postaci wchodzących w skład Mystery Inc. obdarzono głosem aktora, podkładającego go także w serialu animowanym.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-04-29 14:49:38 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 17:48
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse