Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Samurai Warriors 2 XBOX360 PAL

Samurai Warriors 2 XBOX360 PAL torrent
Dodał: cinas4
19.12.2007 20:27
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 4.13 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 1
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
producent: Omega Force
wydawca: Koei
kategoria: gry akcji / TPP
zręcznościowe / walki
Data Premiery:
Europa (PAL): 22 września 2006
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 19 września 2006

Opis

Samurai Warriors 2 to pełnoprawna kontynuacja trójwymiarowej bijatyki, przedstawionej z perspektywy trzeciej osoby, która w 2004 roku wydana została przez firmę Koei. Sequel został przygotowany na konsole PlayStation 2 i Xbox 360.

Do dyspozycji gracza oddanych zostało aż dwudziestu sześciu wojowników, spośród których dziesięć to zupełnie nowe postaci. Celem utrzymania spójności historycznej w omawianym tytule znaleźć można istniejących onegdaj w świecie realnym bohaterów, choć lekko podkoloryzowanych. Wśród nich znajdziemy m.in. Miyamoto Musashi, czyli legendarnego samuraja, który napisał Księgę Pięciu Kręgów (The Book of Five Rings – prace nad nią rozpoczął w 1643 roku) oraz słynnego ninja Kataro Fuuma, żyjącego u schyłku XVI wieku. Całość zawiera ponad 70 sekwencji filmowych, uzupełniających wątek fabularny. Za ich produkcję odpowiedzialny jest Shinsuke Sato - wielokrotnie nagradzany pisarz i reżyser, najbardziej znany z filmu The Princess Blade (Księżniczka Yuki).

Naturalnie najważniejszym aspektem niniejszego programu są walki. Autorzy chcąc dodać grze dynamiki postanowili zrezygnować z możliwości korzystania z łuku. Zniknęło również drzewko umiejętności, ale za to pojawiła się możliwość wykonywania combosów, które otrzymujemy na końcu każdego etapu. Ponadto gracz może zbudować musou gauges i użyć ich do wyprowadzania super silnego ataku, co jednak prowadzi do dylematu: czy skorzystać z niego przeciw masie nadciągających przeciwników czy zachować na walkę z bossem. W części drugiej dodano także scenariusz gry towarzyskiej stylizowany na grę planszową Monopol. Czterech użytkowników podróżuje po mapie, a kiedy któryś z nich znajdzie się na pożądanym polu, może je zająć. Samurai Warriors 2 oferuje także tryb multiplayer dedykowany maksymalnie czterem osobom. Możliwa jest zarówno gra wspólna, jak i rozgrywka przeciwko sobie.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2010-04-27 17:49:39 [Aktualizuj]
Napisano: 08.08.2022 19:05
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse