Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Kolędy - karaoke + wersje z chórem [mp3@128]

Kolędy - karaoke + wersje z chórem [mp3@128] torrent
Dodał: Gorol
19.12.2007 17:24
Kategoria: Albumy

Rozmiar: 54.38 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Zawartość torrenta to najpopularniejsze polskie kolędy w postaci podkładów KARAOKE mp3. Torrent zawiera również mp3 w wykonaniu chóru.

1. Wśród nocnej ciszy
2. Dzisiaj w Betlejem
3. Pójdźmy wszyscy do stajenki
4. Do szopy, hej pasterze
5. Jezus malusieńki
6. Przybieżeli do Betlejem
7. Gdy się Chrystus rodzi
8. Bóg się rodzi
9. Lulajże Jezuniu
10. Cicha noc
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-12-24 14:00:27 [Aktualizuj]


sigi
sigi
Napisano: 2008-02-03 13:22
 
Musisz poprawic nazwe twojego torenta. To absolutnie nie jest zadna wersja karaoke. Gdzie sa teksty? Ja ich nie mam. Nazwa torrenta to kompletna zmylka i klamstwo.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse