Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Lemmings Eye Toy [PAL] [MULTI10]

Lemmings Eye Toy [PAL] [MULTI10] torrent
Dodał: stanek00
16.12.2007 09:55
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 271.95 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [4]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Wydawca: Sony
Tryb gry: single player
Wymagania wiekowe: brak ograniczeń
Wykorzystuje: Eye-Toy, karta pamięci 8MB

Screeny: http://www.gamekult.com/images/J000077783/

Jedna z najbardziej popularnych gier logiczno-zręcznościowych tym razem na PlayStation 2. Ta wersja wykorzystuje kamerę Eye-Toy, dzięki czemu gracz może wykorzstywać układy własnego ciała fo tworzenia mostów, połączeń itp.

Gra wita nas humorem od samego początku. Widać, że stworzony tytuł dziedziczy najlepsze cechy starych Lemmingów, jak i najnowszych robaczków. Nie możemy narzekać na brak zabawy. Otrzymujemy do dyspozycji 152 levele podzielone na dwie grupy. Jedne są totalnie objechane i zakładają przeprowadzenie stworków przez najdziwniejsze miejsca, pozostałe to plansze nawiązujące do oryginału, podzielone na różne poziomy trudności. Wszystkie etapy zostały zróżnicowane klimatycznie, trafiamy do Egiptu, więzienia, piwnicy oraz wielu innych. Panowie z Team 17 dołożyli wszelkich starań, aby ich produkt pozwalał, podobnie jak pierwowzór, na natychmiastowe rozpoczęcie rozgrywki. Ot, szybka partyjka dla rozerwania się, wszystko wczytuje się momentalnie i płynnie odsyła nas w pożądane miejsca. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyście wciągnęli się w ratowanie zielonych stworków i zaliczyli dłuższą sesję. A właśnie, ratowanie, młodsi gracze przecież mogą nie wiedzieć co z czym się tutaj je. Zasady i reguły nie zmieniły się nic a nic, wciąż naszym zadaniem jest przeprowadzenie zagubionych lemingów od miejsca startu do teleportu, z którego trafiają do domu. Żeby nie było za łatwo, stworki potrafią podążać tylko przed siebie, jak świnie na rzeź, spadając z urwisk, topiąc się w wodzie, czy też ulegając zmiażdżeniom. Odpowiednie ukierunkowanie i stworzenie bezpiecznych dróg dla istot w niebieskich kubraczkach jest naszym zadaniem. Do dyspozycji otrzymujemy wiele zawodów, którymi możemy obdarować poszczególnych wybrańców. Zestaw standardowy: szaleniec z kilofem, kopacz studni, policjant kierujący ruchem, wspinaczkowy as, wybuchający biedak, grzebacz, budowlaniec, a także główny bohater deszczowej piosenki. Główkowanie, jak na pierwszy rzut oka nieprzydatne umiejętności mają ochronić lemingi przed czyhającymi zagrożeniami, jest naszym priorytetowym zadaniem. Zatem jest to śmieszna, ale zarazem wcale nie ogłupiająca gra, która zmusza do myślenia. Tak, wiem, to boli, ale w tym przypadku jest to bardzo przyjemny ruch w mózgownicy.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-02-08 22:49:57 [Aktualizuj]
Vairo
Vairo
Napisano: 2007-12-19 20:04
 
Jak to włączyć?, Wypaliłem na płytkę cd i nie działa na playstation2
Deathek
Deathek
Napisano: 2009-01-19 21:01
 
Mam ten sam problem, wie ktoś co jest grane? Czy nie aby host złą grę zamieścił?
Piottro1
Piottro1
Napisano: 2009-01-20 09:19
 
potrzebujecie SwapMagic
http://swapmagic.bee.pl/
pavlos8
pavlos8
Napisano: 2010-11-14 10:00
 
Ja mam swap magica ale nie wiem jak nagrać normalnie nagrywam na cd biore swapa cd normalnie jak kazda gre wkladam odpalam i co... ...czarny obraz... ... pomocy
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse