Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Championship.Manager.2008-RELOADED[ENG]

Championship.Manager.2008-RELOADED[ENG] torrent
Dodał: Anonimowy
11.12.2007 22:11
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 290.93 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Championship Manager 2008
producent: Beautiful Game Studios
wydawca: SCi / Eidos
dystrybutor PL: Cenega Poland

kategoria: sportowe / manager piłkarski

Data Premiery:
  Świat: 02 listopada 2007
  Polska: 23 listopada 2007

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 CD

Opis Gry

Championship Manager 2008 to kolejna odsłona popularnej serii gier sportowych, dedykowanych piłkarskim strategom. Za produkcję tytułu odpowiedzialni są programiści z londyńskiej grupy Beautiful Game Studios, dla których praca przy wspomnianym projekcie była już czwartą próbą przywrócenia kultowemu niegdyś cyklowi dawnego blasku.

Tak, jak w 1992 r., kiedy to na rynku pojawiła się pierwsza część gry, tak i tym razem umożliwiono nam objęcie posady zarządcy w wybranym klubie, ewentualnie wcielenia się w selekcjonera reprezentacji narodowej. Autorzy projektu poświęcili dużo czasu na to, aby wydane przez nich dzieło było jak najbliższe realizmowi pod względem wszelakich statystyk. Deweloperzy zaktualizowali (do stanu z sierpnia 2007 r.) i rozbudowali bazę danych wirtualnych zawodników, dzięki czemu w CM 2008 możemy korzystać z usług 25% graczy więcej niż w przypadku poprzedniej odsłony sagi. Warto też wspomnieć, że do naszej dyspozycji oddano klasy rozgrywkowe z 27 krajów, w tym – po raz pierwszy – ligę australijską.

Równie duży nacisk, co na rozwój spraw stricte kosmetycznych (dodanie nowych skórek, skrótów w menu itp.) położono również na uproszczenie obsługi gry oraz planowanie reżimu treningowego. Prócz tego poprawiono działanie kluczowego dla naszych postępów, stylizowanego na 3D, silnika meczowego. Spowodowało to, że rozgrywane na zielonej murawie spotkania zyskały na różnorodności.

W trakcie pojedynków z innymi drużynami dane jest nam obserwować zagrania z klepki, przepychanki na polu karnym, wykonywane z poświęceniem wślizgi czy spektakularne parady bramkarzy. Poza tym wszyscy piłkarze, którzy pojawiają się na komputerowym boisku, za sprawą ulepszonego SI starają się zachowywać tak, jak ich prawdziwe pierwowzory, włączając w to przejawianie skłonności do firmowych zagrań poszczególnych zawodników, np. specyficznego stylu krycia czy dośrodkowywania ze skrzydeł.

Championship Manager 2008 zawiera także system analizy danych ProZone (znany już z poprzedniej edycji produktu), służący do bliższego przyglądania się postępom piłkarzy i badania charakteryzujących je statystyk. Spośród innych ciekawostek nie sposób pominąć fakt, że w grze zaimplementowano nowy tryb multiplayer, pozwalający domorosłym menadżerom na prowadzenie potyczek przy jednym komputerze.


1. Unrar.
2. Install Game.
3. Copy the cracked files located in the Crack directory on the CD to your
installation directory.
4. Play the game.

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-12-14 13:19:03 [Aktualizuj]
michal31
michal31
Napisano: 2008-05-18 21:09
 
Dzięki za wstawkę.
Pozdrawiam.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse