Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Underground - Podziemna walka *2007*-lektor

Underground - Podziemna walka *2007*-lektor torrent
Dodał: Bartek1212
05.12.2007 20:40
Kategoria: Filmy RMVB

Rozmiar: 390.06 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 1
Pobrań: 688

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
 • Underground - Podziemna walka *2007*

  Produkcja: Wielka Brytania
  Gatunek: Akcja
  Od lat: 16
  Czas trwania: 95 minut

  Obsada:
  Nathan Levis - Trzykrotny mistrz w kickboxingu
  Mark Strange - Mistrz świata w Full Contact

  Podziemny nielegalny turniej walki ma z dwunastu walczących wyłonić zwycięzcę i zdobywcę głównej nagrody 500,000 funtów. Każdy z bokserów ma swój styl walki, każdy staje do niej z innego powodu... wszyscy jednak zostali starannie wybrani do konkurencji, w której nie ma żadnych reguł, a która zmusi ich do największego wysiłku. Poświęcą jednak wszystko by zdobyć trofeum, a zwycięzca może być tylko jeden...

  Plik: 385 MB, czas: 1:27:15,
 • Ocena użytkowników Help
  Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
  Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2012-02-11 02:12:09 [Aktualizuj]
  Paul80
  Paul80
  Napisano: 2007-12-12 23:52
   
  Bardzo cienki film,nie polecam.
  Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

  (Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
  » Zgłaszanie nadużyć / Abuse