Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Speedball 2: Tournament-rip

Speedball 2: Tournament-rip torrent
Dodał: Bartek1212
05.12.2007 06:28
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 659.48 MB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 1
Pobrań: 28

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Speedball 2: Tournament

producent: Kylotonn
wydawca: Frogster Interactive

kategoria: sportowe - zręcznościowe

Data Premiery:
Świat: 23 listopada 2007
Polska: obecnie brak planów wydania

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: 12+

Opis gry:

Speedball 2 to futurystyczne połączenie pozycji sportowej z grą akcji, stanowiące wariację na temat takich dyscyplin, jak piłka ręczna czy football amerykański. Wymieniony produkt stanowi remake klasycznego tytułu z 1990 r., a za jego stworzeniem stoi paryskie studio Kylotonn Entertainment, znane dotąd głównie z serii Bet on Soldier. W pracach nad projektem brał udział również Mike Montgomery, człowiek współodpowiedzialny za The Chaos Engine czy Z: Steel Soldiers.

Omawiany projekt umożliwia nam korzystanie z kilku trybów rozgrywki, dedykowanych zróżnicowanym typom odbiorców. Przykładowo pojedynczy gracz może sprawdzić się tu w meczu towarzyskim z komputerem, pucharze, sezonie ligowym albo karierze. Dla entuzjastów zabawy wieloosobowej przygotowano zaś opcję gry po LAN-ie lub za pośrednictwem Internetu. Ostatnia z wymienionych możliwości pozwala ponadto zagłębić się w międzynarodowe zawody, drabinki turniejowe, rozmaite rankingi, a także samodzielnie sprawdzić ofertę wirtualnego sklepu, w którym dane jest nam kupować wyposażenie dla swoich podopiecznych.

Sprawy ściśle gameplay’owe skupiają się natomiast wokół nowoczesnego, naszpikowanego elektroniką boiska, po którym, w zależności od naszych upodobań, biegają nietypowe postacie, od robotów począwszy, a na amazonkach skończywszy. Bohaterowie podzieleni są na dwie kilkuosobowe drużyny, stawiające sobie za cel umieszczenie niewielkiej, metalowej kulki w bramce strzeżonej przez załogę oponentów. Z racji tego, że walka pomiędzy teamami częstokroć jest bardzo zażarta, na trójwymiarowej arenie nie brakuje nieczystych zagrań, przypominających widoki rodem z brutalnych bijatyk. Całą akcję obserwujemy przez pryzmat telewizyjnej relacji, patrząc na zawodników z kilku ujęć kamery (np. z lotu ptaka). Od czasu do czasu widzimy również przerywniki animowane, ukazujące nam z bliska poszczególnych wojowników. Warto nadmienić, że dla właściwego przedstawienia ich animacji programiści skorzystali z dobrodziejstw sprawdzonego systemu motion capture. O tym, jak dużo uwagi poświęcono technicznym aspektom Speedball 2 świadczy również fakt, że produkcja ta została przysposobiona do współpracy z chipsetami fizycznymi firmy AGEIA. Algorytmy Sztucznej Inteligencji z kolei opracowano przy udziale ekipy SpirOps, grupy, która zasłynęła w branży stworzeniem AI dla serii Tom Clancy’s Sprinter Cell.

Galeria: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=5576

Minimalne wymagania sprzętowe:

* Supported OS: Microsoft® Windows® XP/Vista
* DirectX Version: DirectX 9.0c or later
* Processor: Pentium 4 2.0 GHz
* Memory: 512MB RAM
* Graphics: 128 MB video card with PixelShader 2
* Hard Drive: 2.0 GB Hard Drive space
* Network: Internet connection required
* Peripherals: Keyboard and mouse, Joypad

RIPPED: nothing

Instalacja:

1. Unrar with latest winrar or use 7zip!
2. double click: SpeedLauncher.exe ( must be done, 1st! )
3. double click: speedball2.exe to launch the game...
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2009-01-21 19:44:23 [Aktualizuj]
Napisano: 08.03.2021 07:30
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse