Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: The Suffering - Prison Is Hell [ENG] [2CD] [.iso]

The Suffering - Prison Is Hell [ENG] [2CD] [.iso] torrent
Dodał: fox0
27.11.2007 12:38
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 1.16 GB
Seed'ów: 5
Leecher'ów: 1
Pobrań: 10

Kondycja:
 


» Komentarze [4]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
The Suffering - Prison In Hell

producent: Surreal
wydawca: Encore Software Inc.

kategoria: gry akcji / horror / przygodowa / TPP

Data Premiery:
Świat: 25 maja 2004
Polska: 03 sierpnia 2004

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 18+

nośnik: 2 CD

Wymagania sprzętowe:
Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 32MB, 2 GB HDD

Screeny: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2997

Opis gry:

The Suffering to trójwymiarowa gra akcji, łącząca najlepsze cechy brutalnego produktu pt. Manhunt i wirtualnych horrorów pokroju pozycji z serii Resident Evil i Silent Hill. Główny bohater imieniem Torque oczekuje w zakładzie penitencjarnym Abbott (wyspa Carnate) na wykonanie wyroku w postaci śmiertelnego zastrzyku. Rzeczony osobnik został skazany za rzekome zamordowanie własnej żony i dzieci, chociaż sam tego nie pamięta. Jeszcze dziwniejsze są jednakże wydarzenia, które zachodzą w trakcie pobytu w więzieniu.

Albowiem w niewyjaśnionych okolicznościach następuje inwazja mnóstwa potworów rodem z koszmarnych snów (ogółem dwanaście odmiennych typów - np. humanoidalne maszkary z klingami zamiast rąk i pełzające kreatury z powbijanymi fosforyzującymi strzykawkami). Hordy monstrów atakują wszystkich ludzi wokół, więc Torque postanawia uciec (dziewięć etapów wewnątrz i na zewnątrz budynków) po trupach sukcesywnie eliminowanych przeciwników. Oczywiście oprócz oponentów napotyka on niewielką ilość postaci o nastawieniu pokojowym, odsłaniających swoimi wypowiedziami kolejne sekrety fabuły i oferujących czasami wsparcie. Zabijanie wrogów odbywa się dzięki ponad dziesięciu rodzajom broni (pistolet, strzelba, karabin maszynowy, dynamit, zaostrzona metalowa belka, miotacz płomieni etc.), ale po osiągnięciu odpowiedniego stopnia złości może zostać wykonana transformacja bohatera w bestię (specjalizacja: walka wręcz) a la Mr. Hyde z historii o doktorze Jekyllu.

Wyjątkowo wyeksponowany motyw w The Suffering stanowi przemoc i związane z nią elementy (fontanna krwi po dekapitacji nieprzyjaciela itd.). Sugestywną atmosferę grozy buduje szczegółowo dopracowana oprawa graficzna 3D, pokazywana z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby oraz zawierająca sporo widowiskowych efektów w stylu dynamicznego rozmycia obrazu i naturalnej gry świateł. Równie wysoki poziom reprezentuje warstwa dźwiękowa, potęgująca przerażający klimat.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2011-02-11 16:05:52 [Aktualizuj]
majcher
majcher
Napisano: 2007-12-15 17:15
 
ma ktoś cd key
Herreiser
Herreiser
Napisano: 2007-12-23 19:07
 
Daj ktoś spolszczenie link najlepiej
TrojaN1990
TrojaN1990
Napisano: 2008-01-08 14:54
 
ej ludzie dajcie tego cd-keya!!!:D
Pryszczaty_Ryj
Pryszczaty_Ryj
Napisano: 2008-11-16 11:06
 
brak cd keja!!!

chłosta sie należy!!!!
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse