Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: 7 krasnoludków: Las to za mało - historia jeszcze prawdziwsza - 7 Zwerge: Der Wald ist nicht genug *2006* [DVDRip-KiCZ] [RMVB-DEMON] [Dub PL]

7 krasnoludków: Las to za mało - historia jeszcze prawdziwsza - 7 Zwerge: Der Wald ist nicht genug *2006* [DVDRip-KiCZ] [RMVB-DEMON] [Dub PL] torrent
Dodał: Gruby16
24.11.2007 17:08
Kategoria: Filmy RMVB

Rozmiar: 284.30 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
7 krasnoludków: Las to za mało - historia jeszcze prawdziwsza - 7 Zwerge: Der Wald ist nicht genug *2006*

Produkcja: Niemcy
Gatunek: Komedia
Data premiery: 2007-08-24 (Polska), 2006-10-24 (Świat)
Reżyseria: Sven Unterwaldt Jr.
Zdjęcia: Peter von Haller
Muzyka: Joja Wendt
Czas trwania: 95 min.

Opis filmu:

Bajkowa kraina, którą poznaliśmy w pierwszej części "7 krasnoludków", nie jest już tym samym miejscem. Królewna Śnieżka zamieszkała w zamku i urodziła synka. Krasnoludki opuściły swoją chatkę i rozeszły się po świecie.

Gdy sługa Śnieżki ucieka, wystawia królewnę i jej synka na śmiertelne niebezpieczeństwo. Zjawia się zły smok, który oznajmia, że w pierwsze urodziny syna Śnieżki przyjdzie, by go jej odebrać. Jedyną szansą ocalenia maleństwa jest wyjawienie imienia potwora. Zrozpaczona Śnieżka szuka pomocy u krasnoludków. Okazuje się, że żaden z nich nie mieszka już w okolicy poza Bubim.

Czy Bubi odnajdzie swoich przyjaciół przed pierwszymi urodzinami księcia? I czy krasnoludki odgadną, że potwór nazywa się… Rumplestiltsken?

Obsada:

Mirco Nontschew: Tschakko
Boris Aljinovic: Cloudy
Ralf Schmitz: Sunny
Gustav-Peter Wöhler: Cookie
Martin Schneider: Speedy
Norbert Heisterkamp: Ralfie
Otto Waalkes: Bubi
Nina Hagen: Zła Królowa
Cosma Shiva Hagen: Królewna Śnieżka
Axel Neumann: Skrzat
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-04-28 20:23:54 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 18:36
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse