Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Table Tennis [ENG] [PAL][WII]

Table Tennis [ENG] [PAL][WII] torrent
Dodał: stanek00
20.11.2007 09:39
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 4.14 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Table Tennis

producent: Rockstar Games
wydawca: Rockstar Games
kategoria: sportowe / tenis
Data Premiery:
Europa (PAL): 19 października 2007
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 16 października 2007
tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: brak danych
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Screeny: http://media.wii.ign.com/media/950/950891/imgs_1.html

Table Tennis jest grą o tematyce sportowej. Zgodnie z tym co może sugerować tytuł, oferuje ona możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w tenisie stołowym. Wymagane jest więc nie tylko wykonywanie perfekcyjnych uderzeń, ale i wykazywanie się ogromnym refleksem. Opisywana gra w 2006 roku zadebiutowała na konsoli Xbox 360, odnosząc na tej platformie ogromny sukces. Wersja przeznaczona na konsolę Wii wyróżnia się przede wszystkim bardziej innowacyjnym sterowaniem. Wszystkie pozostałe kwestie przeniesiono bowiem w praktycznie niezmienionej postaci. Za przygotowanie konwersji odpowiedzialne jest to samo studio developerskie, które opracowało edycję na Xboxa 360, czyli Rockstar San Diego.

W trakcie zabawy możemy wybierać pomiędzy jedenastoma postaciami mistrzów opisywanego sportu. Odgrywa to bardzo istotną rolę, gdyż każdy z zawodników opisany został charakterystycznymi umiejętnościami. Niektóre osoby specjalizują się w wykonaniu szybkich uderzeń. Trafiają się też tacy zawodnicy, których największą zaletą jest precyzja, czy umiejętność posyłania podkręconej piłki. Gracz musi więc zdecydować, jaki typ rozgrywki najbardziej mu odpowiada i z jakimi ograniczeniami musiałby się pogodzić. Wszystko to w znaczący sposób wpływa na przebieg rozgrywki, choć ważne jest też dostosowanie się do stylu gry aktualnie wybranego przeciwnika.

Tenis stołowy jest wyjątkowo dynamicznym sportem, co świetnie zostało zresztą zobrazowane w opisywanej wersji Table Tennis. Czasu na podjęcie właściwej decyzji jest najczęściej niewiele. Wersja przeznaczona na Wii w całości obsługiwana jest oczywiście przy wykorzystaniu Wii-pilota, tak aby symulować uderzanie w lecącą w stronę postaci gracza piłkę. Do pojedynku niekoniecznie musimy przystępować w pojedynkę. Zadbano też bowiem o pełnoprawny multiplayer, dzięki któremu można sprawdzić się w starciu z innymi graczami. Oprawa wizualna wersji przeznaczonej na konsolę firmy Nintendo prezentuje się nieco gorzej. Gra cechuje się też obniżonym poziomem trudności. Na uwagę zasługuje natomiast fakt przeniesienia wszystkich aren, znanych z pierwotnej wersji Table Tennis. Akcja w dalszym ciągu obserwowana jest z perspektywy trzeciej osoby.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-04-15 16:55:07 [Aktualizuj]
Napisano: 30.11.2021 10:41
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse