Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: EyeToy: Play Astro Zoo [PAL][ENG][PS2DVD]

EyeToy: Play Astro Zoo [PAL][ENG][PS2DVD] torrent
Dodał: stanek00
19.11.2007 14:16
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 1.06 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
EyeToy: Play Astro Zoo

producent: Sony Computer Entertainment
wydawca: Sony Computer Entertainment
dystrybutor PL: Sony Polska
kategoria: zręcznościowe / party game
Data Premiery:
Europa (PAL): 01 listopada 2007
Polska: 01 listopada 2007
tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: wspólny ekran
wymagania wiekowe: brak ograniczeń
Wykorzystuje: EyeToy, karta pamięci 8 MB.

EyeToy: Play Astro Zoo jest kolejnym już produktem z tytułowej serii, stanowiącym zbiór mniej lub bardziej złożonych mini-gier. Podstawową atrakcją Play Astro Zoo jest oczywiście to, że do zabawy wykorzystywana jest doskonale znana posiadaczom PlayStation 2 kamera, dzięki czemu możliwa staje się integracja z przedstawianymi na ekranie wydarzeniami. Fabuła najnowszej odsłony cyklu EyeToy osadzona została w odległej przyszłości. Wcielamy się w postać jednego z pracowników intergalaktycznego zoo, zajmując się przede wszystkim oddziaływaniem na przebywające w parku rozrywki zwierzaki. Podobnie jak w przypadku poprzednich gier z tej serii, EyeToy: Play Astro Zoo powstał wyłącznie z myślą o właścicielach konsoli PS2.

Ogólne założenia zabawy pozostały praktycznie niezmienione. Oznacza to, iż opisywana produkcja składa się z kilkudziesięciu prostych w obsłudze mini-gier. Ponadto każda z tych zabaw trwa średnio tylko kilka minut, po czym pojawia się możliwość spróbowania czegoś innego. Lista dostępnych mini-gier obejmuje między innymi przechadzanie się po stacji kosmicznej, na której zlokalizowane zostało zoo, czy też strzyżenie pojawiających się na ekranie istot, z wyglądu przypominających owce. W tym drugim przypadku zwierzę trzeba przede wszystkim odpowiednio nakierować, tak aby mogło wejść do specjalnego urządzenia. Kiedy owieczka znajdzie się już wewnątrz maszyny do strzyżenia, należy ją jeszcze w odpowiedni sposób obracać.

Z innych zabaw warto także wspomnieć o czyszczeniu zabrudzanej przez ślimaki szyby, co przypomina zresztą niektóre mini-gry z poprzednich odsłon cyklu EyeToy. Jedynym utrudnieniem jest to, iż szyby pozostają w nieustannym ruchu, w wyniku czego utrzymanie ich w należytym porządku jest nieco utrudnione. Jedna z dostępnych gier opiera się także na konieczności łapania spadających ku dolnej części ekranu niewielkich istot. Generalnie wszystkie dostępne formy rozrywki dotyczą wykonywania odpowiednich ruchów przed kamerą. Oprawa wizualna EyeToy: Play Astro Zoo prezentuje zbliżony poziom do poprzednich tytułów z tego cyklu. Na ekranie obserwujemy między innymi zabawnie wykonanych kosmitów. Zaletą jest także prosty interfejs obsługi, w wyniku czego do zabawy można przystąpić właściwie bez żadnego przygotowania.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-04-12 16:42:41 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 16:20
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse