Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Kao: Tajemnica Wulkanu (KAO the Kangaroo 3) [ISO][PL]

Kao: Tajemnica Wulkanu (KAO the Kangaroo 3) [ISO][PL] torrent
Dodał: salas85
10.11.2007 18:06
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 482.28 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [3]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Kao: Tajemnica Wulkanu
KAO the Kangaroo 3

kategoria: zręcznościowe
producent: Tate Interactive
dystrybutor PL: Cenega Poland
data premiery: 02 grudnia 2005
data wydania PL: 02 grudnia 2005

Data Premiery:
Świat: 02 grudnia 2005
Polska: 02 grudnia 2005

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 CD | cena: 59,90 PLN
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.6 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128MB, 500 MB HDD.

Opis:

Tajemnica Wulkanu to kolejna edycja przygód znanego bohatera Kangurka Kao przeznaczona na komputery osobiste. Gra oferuje dziesięć rozbudowanych misji do przejścia, które składają się na wciągającą rozbudowaną historię jednoosobową (związaną z tajemnicą tytułowego wulkanu). Każda z nich stawia przed nami bardzo różne zadania jakim musimy sprostać, a do najciekawszych z nich można zaliczyć takie jak choćby lot samolotem, bitwa powietrzna czy wyścig w symulatorze rzeczywistości wirtualnej. W tej części gry kangurek otrzymał kilka nowych zdolności, w tym umiejętność jazdy po korzeniach, a na dodatek w całej jego przygodzie pomaga mu pięciu przyjaciół.

Od strony technicznej gra, podobnie zresztą jak poprzednie jej odsłony nie odstaje od konkurencyjnych zachodnich produkcji. Zatem przeciwnikami Kao steruje dość złożone A.I., w którym można wyodrębnić sześć zupełnie różnych typów zachowań postaci. Z kolei świat w jakim się poruszamy zrealizowany został w pełni trójwymiarowej szacie graficznej i wypełniony licznymi dynamicznymi obiektami. W tle nieustannie upływa czas, co uwidacznia się ciągłą zmianą pory dnia, bez względu na lokację, w której znajduje się Kao (upływ czasu sterowany wewnętrznym zegarem). Pojawiające się na przemian noc i dzień nie tylko zmieniają wygląd graficzny całego świata ze spowitego mrokiem na rozświetlony słońcem, ale także wpływają na zachowanie się poszczególnych postaci, czy udźwiękowienie.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(1) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-07-23 16:15:23 [Aktualizuj]


matrixo
matrixo
Napisano: 2007-12-16 18:48
 
extra gierka!!!:)
mis5
mis5
Napisano: 2009-04-27 17:36
 
nie chce się ściągać
Marc391
Marc391
Napisano: 2010-02-27 10:47
 
dajcie seeda..xd
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse