Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi [PS2DVD][PAL][Multi5]

Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi [PS2DVD][PAL][Multi5] torrent
Dodał: Luci0
01.11.2007 09:07
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 2.48 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
producent: Bandai
wydawca: Atari / Infogrames
kategoria: zręcznościowe / walki

Data Premiery:
Europa (PAL): 14 października 2005
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 18 października 2005

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: split screen | liczba graczy: 1-2
wymagania wiekowe: 12+

nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje:
karta pamięci 8 MB.

Screeny: http://ps2.gamezone.com/gamesell/screens/s26438.htm

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi jest kolejną konsolową grą walki, powstałą na kanwie słynnej serii dalekowschodnich komiksów (styl manga) i filmów animowanych, traktujących o przygodach wojowników z rasy Saiyan i ich przyjaciół, wymyślonych przez japońskiego rysownika nazwiskiem Akira Toriyama. Omawiana pozycja stanowi także następczynię trzech produktów z cyklu DBZ: Budokai, które ukazały się w okresie od 2002 do 2004 roku.

Developerzy pozwolili nam na uczestniczenie w widowiskowych pojedynkach, toczonych w obszernych lokacjach – począwszy od kanionów, poprzez tereny zurbanizowane, a skończywszy na morskich głębinach. Wirtualne środowisko uczyniono bardzo interaktywnym, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby przy okazji nacierania na przeciwnika prowadzić totalną destrukcję otoczenia. Każda ponad pięćdziesięciu dostępnych postaci (m.in. Son Goku, Trunks, Kuririn, Piccolo i Vegeta) posiada szereg ciosów standardowych, zadawanych rękami i nogami, jak również sporo specjalnych ataków energetycznych o niesamowitej sile rażenia. Warto zauważyć, że nie musimy korzystać z przygotowanych przez programistów bohaterów, ponieważ istnieje opcja tworzenia i rozwijania zawodnika według własnego pomysłu.

Abyśmy nie narzekali na nudę zaoferowano nam kilka odmiennych wariantów zabawy. Jedna osoba może brać np. udział w turnieju mistrzów sztuk walki lub wcielić się w konkretnego awanturnika, celem odegrania którejś z kluczowych scen z Dragon Ball Z. Nie zapomniano także o wprowadzeniu klasycznej opcji współzawodnictwa na tym samym ekranie. Jednakże niezależnie od uaktywnionego trybu rywalizacji zawsze podziwiamy świetnie zaprojektowaną trójwymiarową oprawę wizualną, powstałą w oparciu o technologię cel-shading. Grafika wygląda zatem niczym w filmie animowanym, a system dynamicznych kamer dodaje całości uroku.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-11-29 13:06:01 [Aktualizuj]
Napisano: 04.12.2021 09:31
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse