Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Bob Dylan - Dylan [2007]

Bob Dylan - Dylan [2007] torrent
Dodał: Anonimowy
12.10.2007 15:17
Kategoria: Albumy

Rozmiar: 290.18 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Tytuł: Dylan
Wykonawca: Dylan Bob
Dystrybutor: Sony BMG Music Entertainment
Ilość nośników: 3
Producent: Sony BMG Music Entertainment
Ilość utworów: 51
Typ: Rock
Ilość nośników: 3  CD
Data wydania: 2007-10-01

Pierwsza w historii tak przekrojowa kompilacja najważniejszych nagrań Boba Dylana ze wszystkich etapów jego kariery. Wydawnictwo zatytułowane po prostu Dylan zawiera 3 krążki z łącznie 51 na nowo zmasterowanymi utworami, z których każdy - w mniejszy lub większy sposób wpisał się w historię muzyki. Przypomnijmy - Bob Dylan sprzedał łącznie 90 milionów płyt i ma za sobą 4 dekady uznanej działalności artystycznej. Po dziś dzień jest jednym z najbardziej wpływowych artystów, inspirującym zarówno początkujących jak i dojrzałych twórców szeroko rozumianego rocka.

Niniejsze wydanie ukazuje się w eleganckim digipacku, zawiera dodatkowo książeczkę z bogatymi przypisami i niepublikowanymi zdjęciami artysty.Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-11-11 17:22:32 [Aktualizuj]
Napisano: 01.12.2021 16:13
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse