Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Źródło wszelkiego zła? - Wirus Wiary [2/2] [TVRip] [Lektor PL]

Źródło wszelkiego zła? - Wirus Wiary  [2/2] [TVRip] [Lektor PL] torrent
Dodał: Anonimowy
10.10.2007 10:36
Kategoria: TV

Rozmiar: 387.63 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


produkcja: Wielka Brytania
gatunek: Dokumentalny
data premiery: 2006-01-09 (Świat)
czas trwania: 47min
TVRip - Planete

Codecs:
container - AVI v1.0
video - DivX 5.1.1 (Maupiti)
audio - MPEG-1 Layer 3
kompresja audio - 44100Hz  128 kb/s tot , Stereo

  Dwuczęściowy brytyjski dokument Russella Barnesa Źródło wszelkiego zła stanowi filmową ilustrację wydanej niedawno w Polsce popularnonaukowej książki Richarda Dawkinsa Bóg urojony. Podstawowa teza kontrowersyjnej publikacji oksfordzkiego biologa i ateisty głosi, iż w XXI w. nie ma już racjonalnych powodów, by wierzyć w nadnaturalną, inteligentną istotę, stwórcę Wszechświata. Wiara może być wspaniałym źródłem pokrzepienia, lecz zniechęca do samodzielnego myślenia. I wciąż jest kolebką śmiertelnie niebezpiecznych idei: fanatyzmu, usprawiedliwiania zbrodni w imię wyższych celów, religijnego terroru.

Wirus wiary
Druga część programu nosi tytuł: Wirus wiary, autor odwołuje się tu do przedstawionej w Samolubnym genie koncepcji rozpowszechniania się idei podobnie jak rozpowszechniają się niektóre choroby. Wówczas po raz pierwszy użył pojęcia memu.

Opis zaczerpnięty ze strony Link
Są tam również bezpośrednie linki do dwóch części.

Mój upload nie należy do najszybszych, bo mam tylko 15kB.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-03-14 21:38:09 [Aktualizuj]
Napisano: 12.08.2022 01:31
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse