Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: [Soldats] Final Fantasy: Unlimited (AKA FF:U / Final Fantasy: U) (2001) [Ep. 01-25 - Complete TV Series][sub-pl][.avi][WielkiSzu]

[Soldats] Final Fantasy: Unlimited (AKA FF:U / Final Fantasy: U) (2001) [Ep. 01-25 - Complete TV Series][sub-pl][.avi][WielkiSzu] torrent
Dodał: Anonimowy
07.10.2007 08:34
Kategoria: Anime

Rozmiar: 3.87 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Final Fantasy: Unlimited

Rodzaj produkcji: seria TV
Rok wydania: 2001
Czas trwania: 25×23 min
Tytuły powiązane:
Final Fantasy: Legend of the Crystals
Final Fantasy: The Spirits Within
Final Fantasy VII: Advent Children
Final Fantasy VII: Last Order
Gatunki: Przygodowe
Pierwowzór: Gra (RPG); Miejsce: Świat alternatywny; Inne: Magia, Supermoce

AniDB: Link
Sub-PL: Link

Recenzja:
Minęło dwanaście lat, od kiedy w morzu niedaleko Tokio pojawił się tajemniczy czarny filar, a walka pomiędzy dwoma ogromnymi bestiami, które z niego wyszły, na zawsze zapisała się w pamięci obserwujących ją ludzi… Dwójka dzieci, rodzeństwo Ai i Yuu Hayakawa, wyrusza w podróż do Świata Wewnętrznego (Inner World) – krainy za filarem. Chcą odnaleźć zaginionych rodziców, słynnych naukowców i badaczy Świata Wewnętrznego. Nie wiedzą jeszcze, że przyjdzie im zwiedzić świat znacznie dziwniejszy, niż mogliby sobie wyobrazić… Znajdą tam zarówno potężnych przyjaciół, jak i śmiertelnie groźnych wrogów – w osobach demonicznego Hrabiego i jego wiernych podwładnych. Wezmą też udział w konflikcie, od którego będzie zależeć przyszłość nie jednego, a wszystkich światów.

Ai i Yuu wraz z Lisą, dziewczyną o niejasnej przeszłości i nadprzyrodzonych zdolnościach, rozpoczynają swoją podróż. Na swej drodze spotykają Kaze, człowieka bez pamięci, władającego niewiarygodnie potężną bronią, zwaną Demon Gun. Choć ich cele różnią się, a Inner World jest ogromny, ich ścieżki skrzyżują się jeszcze nie raz…

Niestety, anime nie jest tym, czego można by się było spodziewać po firmie Square. O ile gry z cyklu Final Fantasy wyróżniały się doskonałą fabułą i (z wyjątkiem pierwszych części) grafiką wyprzedzającą o kilka lat inne produkcje, o tyle w Final Fantasy: Unlimited oba te elementy stoją na poziomie co najwyżej przeciętnym.

Kreska jest dość uproszczona (niektóre postacie drugoplanowe wyglądają wręcz karykaturalnie), ale schludna i – choć wygląda nieco dziecinnie – dość ładna. W zasadzie trudno jej coś zarzuć – z jednym wyjątkiem, którym są efekty komputerowe. We wszystkich częściach gry Final Fantasy, a także w serii anime występują tzw. Summony – potężne istoty, przyzywane przez bohaterów podczas walki. Jednak podczas gdy w grach komputerowych owe stwory były widowiskowe i dopracowane graficznie, w serialu wyglądają one po prostu żałośnie! Zamiast cudownych i przerażających istot mamy tutaj kiepsko zanimowane, złożone z wieloboków kreatury. Nie można oprzeć się wrażeniu, że autorzy zatrudnili ludzi, którzy w życiu nie widzieli programu graficznego i dali im deadline do najbliższego piątku… Zawód, wielki zawód, zwłaszcza że pozostałe elementy grafiki 3D są całkiem znośne, a w ostatnim odcinku prezentują się wręcz świetnie.

Fabuła również nie jest wysokich lotów – zachowania wrogów są infantylne i czasem pozbawione logiki, historia też nie jest szczególnie skomplikowana… Poza końcówką. Następują w niej zaskakujące zwroty akcji, a wiele luk w fabule zostaje zmyślnie załatanych. Te ostatnie kilka odcinków jest zdecydowanie najlepszych i stanowi duży plus. Sytuację ratuje też barwny, egzotyczny i rozbudowany świat, a przede wszystkim – kilka ciekawych i zapadających na długo w pamięć postaci i pomysłów.

Mimo mankamentów i nieco dziecinnej grafiki, serię ogląda się całkiem przyjemnie. Jest to jeden z tytułów, które ogląda się nie dla bogactwa fabuły, a bardziej dla relaksu, tudzież bohaterów i pomysłów. Warto ją polecić zwłaszcza fanom serii gier, którzy odnajdą w niej wiele znajomych motywów, jak choćby charakterystyczna muzyka odgrywana po zwycięskiej potyczce, chocobosy (wielkie, kurczakopodobne stworzenia, służące bohaterom jako wierzchowce), czy też postać o imieniu Cid… Pozostali niech przemyślą sobie powyższą recenzję i sami zdecydują, czy mają ochotę na owo anime, czy raczej wolą sobie darować.
Źródło: Tanuki-Anime (Link)

Info:
Ścieżka dźwiękowa: JAP
Hardsub: ENG
Softsub: PL (linki powyżej)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-09-01 21:53:03 [Aktualizuj]
Napisano: 04.03.2021 15:48
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse