Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Quantum Leap Hardcore Bass Native Instruments full DVD ENG

Quantum Leap Hardcore Bass Native Instruments full DVD ENG torrent
Dodał: danielik21
30.09.2007 15:37
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 2.33 GB
Seed'ów: 6
Leecher'ów: 2
Pobrań: 4625

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Quantum Leap HardCore Bass to biblioteka, której podstawowym celem jest jak najwierniejsze odzwierciedlenie gry żywego basisty z uwzględnieniem różnych technik artykulacyjnych.Jest to DVD-ROM z bankiem brzmień oraz plik instalacyjny ze specjalną wersją samplera Kompakt. Znajduje się tam także szczegółowa dokumentacja dotycząca kolekcji sampli i sposobu ich rejestracji. Cała biblioteka brzmień po zainstalowaniu zajmuje około 2,2GB przestrzeni dyskowej.
Brzmienie gitary basowej występuje tutaj w sześciu konfiguracjach. Do nagrań użyto dwóch pięciostrunowych basów (Lakland 5594 oraz Musicman Stingray), a pozostałe różnice w programach wynikają z techniki gry (4 kostką/2 palcami), sposobu rejestracji, omikrofonowania i użytych przystawek. Wszystkie dźwięki zarejestrowano na zestawie Ampeg SVT. Podczas rejestracji sygnałów użyto bezkompromisowych jakościowo urządzeń.Komu można polecić ten produkt? Wszystkim tym, którzy programują muzykę w domowym zaciszu i potrzebują dobrego basu w swoich
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2011-07-23 02:51:38 [Aktualizuj]
4dZiu
4dZiu
Napisano: 2009-10-27 18:25
 
seedujcie na milosc boska! :D
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse