Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Parallels Workstation v.2.2.2204 [ENG] [+pdf PL] [serial]

Parallels Workstation v.2.2.2204 [ENG] [+pdf PL] [serial] torrent
Dodał: bronx306
26.09.2007 20:35
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 23.17 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Parallels Workstation: Jeden komputer. Wiele systemów operacyjnych. Nieograniczona liczba możliwości.

Parallels Workstation jest najbardziej zaawansowanym, prostym w użyciu oraz wydajnym rozwiązaniem do wirtualizacji stacji roboczych dostępnym na rynku. Pozwala on wszystkim użytkownikom, doświadczonym fachowcom, wykonawcom transakcji oraz użytkownikom domowym na tworzenie w pełni sieciowych, niezależych oraz stabilnych maszyn wirtualnych na pojedynczej maszynie fizycznej.

Bezpieczne rozwiązanie o wysokiej wydajności

Parallels Workstation jest rozwiązaniem do wirtualizacji i emulacji sprzętu. Technologia umożliwia przydzielanie zasobów sprzętowych komputera bezpośrednio do zasobów każdej maszyny wirtualnej, pozwalając im na idnetyczne funkcjonowanie na pojedynczym komputerze. Zaawansowany silnik maszyny wirtualnej umożliwia obsługę jej własnego procesora, pamięci RAM, napędu dyskietek oraz napędów CD, urządzeń I/O i dysków twardych – całej zawartości fizycznej komputera.

Pierwsze na świecie rozwiązanie do wirtualizacji oparte na techologii hypervisor

Program Parallels Workstation 2.2 jest pierwszym na świecie rozwiązaniem do wirtualizacji opartym na techologii hypervisor, opracowanej w 1960 roku do zwiększenia wydajności środowisk zawierających duże maszyny (mainframe, superkomputery). Technologia hypervisor znacznie zwiększa stabilność, bezpieczeństwo oraz wydajność maszyn wirtualnych dzięki zastosowaniu małej warstwy oprogramowania pomiędzy sprzętem a systemem gospodarza, w celu bezpośredniego kontrolowania pewnymi profilami sprzętowymi oraz zasobami. Program pozwala również na wykorzystanie zalet architektury Intel VT.

Podstawowe funkcje:

Wykorzystanie technologii hypervisor do tworzenia bardziej stabilnych maszyn wirtualnych:
Parallels Workstation jest pierwszym rozwiązaniem do wirtualizacj
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-03-07 18:52:02 [Aktualizuj]
Napisano: 09.05.2021 09:52
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse