Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Sirenia - Dyskografia (2002-2007) [FLAC]

Sirenia - Dyskografia (2002-2007) [FLAC] torrent
Dodał: Anonimowy
23.09.2007 09:54
Kategoria: Albumy

Rozmiar: 1.32 GB
Seed'ów: 16
Leecher'ów: 5
Pobrań: 6493

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Albumy:
2002 - At Sixes And Sevens (LP)
2004 - An Elixir for Existence (LP)
2004 - Sirenian Shores (EP)
2007 - Nine Destinies and a Downfall (LP)


Sirenia pochodzi ze Stavanger (Norwegia) stolicy norweskiego gothic metalu (Sirenia, Tristania, Theatre Of Tragedy czy Sins Of Thy Beloved).
Sirenię powołał do życia były gitarzysta i kompozytor Tristani Morten Veland . Zespół gra połączenie metalu gotyckiego, rocka, z wpływami zarówno klasycznymi jak i black i death metalu. Sirenia powstała na początku 2001 roku, kiedy drogi Mortena rozeszły się z jego poprzednim zespołem (powodem były różnice muzyczne i konflikty personalne). Veland miał w tym czasie wiele pomysłów i był gotów je zrealizować.
Dużo zainwestował w nowy sprzęt i spędził wiele czasu na komponowaniu w domowym studio. Mortem wkrótce rozpoczął odnawianie kontaktów z wytwórnia Napalm Records oraz ze swoim producentem Terje Refsnes z Sound Suite Studios. Studio zostało zarezerwowane na listopad i grudzień 2001 roku i pozostałe sześć miesięcy Veland spędził na doskonaleniu materiału na mający powstać album. W tym czasie do zespołu dołączył Kristian Gundersen (gitara i czysty wokal). W połowie listopada 2001 roku zespół nagrał dziewięć utworów na swój debiutancki album "At Sixes and Sevens". Do nagrań swojego głosu użyczyła Fabienne Gondamin. W zespole, jako klawiszowiec pojawił się również Pete Johansen. Wiosną i latem 2003 Sirenia ryszyła w trasę koncertową. W sierpniu 2003 Morten i Kristian ponownie zjawili się w Sound Suite Studio aby nagrać drugi album zespołu: “An Elixir for Existence”, zawierający wszystko od melodyjnego metalu po spokojne, atmosferyczne numery. Wokalistką na tej płycie była Henriette Bordvik. W 2006 roku do Sireni dołączyła nowa wokalistka Monika Pedersen.
Pod koniec lutego 2007 roku ukazał się "Nine Destinies And A Downfall"

Sirenia:
Morten Veland - growling, gitara elektryczna/basowa, instrumenty                                  klawiszowe/perkusyjne (Tristania)
Monika Pedersen - śpiew
Jonathan A Perez - instrumenty perkusyjne
Björn Landa - gitara elektryczna podczas koncertów
Roland Navratil - instrumenty perkusyjne podczas koncertów

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2009-06-14 08:27:59 [Aktualizuj]
Napisano: 25.06.2021 14:18
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse