Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: NHL 2K8 [ENG] [DVD] [NTSC] [PS2 - EMiNENT] [ALIEN]

NHL 2K8 [ENG] [DVD] [NTSC] [PS2 - EMiNENT] [ALIEN] torrent
Dodał: Anonimowy
21.09.2007 11:16
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 2.78 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
NHL 2K8

producent: Kush Games
wydawca: 2K Sports
kategoria: sportowe / hokej

Data Premiery:
Europa (PAL): jeszcze nie ogłoszona
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 03 września 2007

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Wykorzystuje:
karta pamięci, Multi Tap, Network Adaptor

Screeny: http://ps2.gamezone.com/gamesell/screens/s32588.htm

NHL 2K8 jest kolejną odsłoną wydawanej od 2004 roku serii gier sportowych. Zgodnie z tym co może sugerować tytuł tej gry, mamy tu do czynienia z symulatorem hokeja na lodzie. Jest to zarazem bezpośrednia konkurencja dla wydawanej przez koncern Electronic Arts podobnej serii produktów. Za przygotowanie edycji 2K8 odpowiedzialne jest studio developerskie o nazwie Kush Games, które opracowało również poprzednią edycję tej gry, a także takie tytuły jak Major League Baseball 2K7, czy ESPN College Hoops. Wydawcą w dalszym ciągu jest oddział firmy 2K, w całości skupiający się na grach o tematyce sportowej. W równoległych seriach wydano gry poświęcone między innymi koszykówce, czy footballowi amerykańskiemu. NHL 2K8 powstał z myślą o posiadaczach trzech różnych konsol, choć producent nie ukrywa, że wersje przeznaczone na PS3 i X360 miały znaczenie priorytetowe. Edycja wydana na PS2 oferuje więc zdecydowanie gorszą grafikę.

Najnowsza edycja gry ma do zaoferowania kilka ważnych usprawnień, choć zadbano też o wiele pozornie nieistotnych szczegółów. Producent przemodelował między innymi wygląd menu głównego, tak aby nawigacja stała się prostsza. NHL 2K8 posiada oczywiście pełną licencję tytułowej organizacji (National Hockey League), dzięki czemu w grze pojawiają się wszyscy zawodnicy oraz drużyny. Dokładniej wykonano też stroje graczy oraz wykorzystywany przez nich sprzęt. Wiele z tych przedmiotów pochodzi od markowych producentów, takich jak chociażby Reebok (m.in. seria Rbk Edge).

Jeśli natomiast weźmie się pod uwagę ważniejsze aspekty rozgrywki, udoskonalono przede wszystkim sterowanie znajdującymi się na tafli zawodnikami. Zwiększono między innymi znaczenie jednej z gałek analogowych, przyporządkowując do niej wiele ważnych zagrań. Ponadto producent zadbał o ukazanie różnic w zachowaniach i upodobaniach w prowadzeniu gry przez wielu najsłynniejszych hokeistów. Sędziowie zachowują się teraz w bardziej realistyczny sposób, reagując na nieczyste zagrania, czy nieprawidłowe ruchy. Jest to szczególnie widoczne podczas manewrów typu face-off, czyli wtedy gdy dwaj zawodnicy stają naprzeciw siebie, próbując wywalczyć krążek dla swojej drużyny. Sterowane przez AI postaci grają teraz bardziej zdecydowanie. Usprawiono także działanie bramkarzy.

Oprawa wizualna gry prezentuje oczywiście zdecydowanie wyższy poziom od poprzedniej odsłony serii, szczególnie w przypadku wersji na PS3 i Xbox’a 360. Zawody mogą być obserwowane z wielu różnych ujęć kamery. Jeśli zaś chodzi o warstwę dźwiękową, zadbano między innymi o profesjonalny komentarz w wykonaniu Boba Cole’a oraz Harry’ego Neale’a. Ponadto przygotowano atrakcyjne replay’e. Oprócz standardowego singleplayera w grze nie zabrakło także trybów sieciowych.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-01-27 22:47:04 [Aktualizuj]
Napisano: 04.12.2021 08:02
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse