Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Pac-Man World 3 [PL] [DVD] [.iso]

Pac-Man World 3 [PL] [DVD] [.iso] torrent
Dodał: Anonimowy
16.09.2007 17:39
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 1.31 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


producent: Blitz Games
wydawca: Namco

kategoria: zręcznościowe / platformówki / przygodowe

Data Premiery:
Świat: 15 listopada 2005
Polska: 26 maja 2006

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 CD

Screeny: http://www.gamespot.com/pc/action/pacmanworld3/images.html

Kolejna gra z sympatycznym Pac-Manem w roli głównej, wydana z okazji dwudziestej piątej rocznicy obecności tej postaci na rynku elektroniczno-rozrywkowym. Podobnie jak pozostałe tytuły z serii Pac-Man World, trójka jest rozbudowaną grą platformowo-zręcznościową z elementami przygodowymi.
Tym razem, postawione przez graczami zadanie polega na powstrzymaniu złowrogiego geniusza o imieniu Erwin, któremu udało się stworzyć urządzenie otwierające przejście do świata największych przeciwników Pac-Mana - duchów. Przy pomocy tych ostatnich Erwin stara się opanować cały Pac-land. W bliżej nieznanych okolicznościach, nasz żółty bohater trafia z Pac-wioski do uniwersum duchów i za wszelką cenę musi znaleźć sposób na pokonanie złego naukowca.
Pac-Man potrafi wykonywać praktycznie wszystkie, standardowe ruchy znane z innych platformówek (biega, skacze, chwyta się krawędzi, wspina, przemieszcza się na linach, boksuje przeciwników, etc.). W czasie pokonywania kolejnych poziomów gracz może również zbierać rozmaite power-upy, które tymczasowo nadają prowadzonej postaci dodatkowe moce (spowalnianie czasu, strzelanie energetyczną wiązką, itd.) czy też znacznie zwiększają siłę jej ciosów. Co ciekawe, osoby siedzące przed telewizorami dostały także możliwość poprowadzenia podczas rozgrywki dwóch duchów: Pinkyego oraz Clydea (duchy z oryginalnej gry Pac-Man), które okazują się być nieocenionymi kompanami tytułowego bohatera. Ponadto, w niektórych momentach prowadzony Pac-Man zostaje teleportowany do labiryntów wzorowanych na wcześniejszych, klasycznych produkcjach z napisem Pac-Man w tytule (zamknięte plansze 2D czy 3D).
Zmagania rozgrywają się w pełni trójwymiarowym, ciekawym i ładnie wymodelowanym środowisku. Wszystkie modele postaci czy obiektów wykonano z dużą dbałością o szczegóły, animacja trzyma zaś stały, równy poziom. W tle zmagań słychać nastrojowe, klimatyczne kompozycje.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System: Pentium III 800 MHz or equivalent
RAM: 256 MB
Video Memory: 16 MB
Hard Drive Space: 2200 MB

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-03-08 21:36:34 [Aktualizuj]


mgj30
mgj30
Napisano: 2007-09-18 00:10
 
Gdzie jest to PL ?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse