Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Komedia Romantyczna - Date Movie *2006* [DVDRip] [RMVB] [Lektor PL]

Komedia Romantyczna - Date Movie *2006* [DVDRip] [RMVB] [Lektor PL] torrent
Dodał: Anonimowy
14.09.2007 13:22
Kategoria: Filmy RMVB

Rozmiar: 265.00 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plikTytuł oryginalny : Date Movie
Tytuł polski : Komedia Romantyczna
Produkcja : USA
Rok : 2006
Gatunek : Komedia
Typ pliku : RMVB
Rozmiar pliku : 265MB
Czas trwania : 1:21:14
O filmie : http://komedia.romantyczna.filmweb.pl/

Opis filmu:
Złośliwa parodia komedii romantycznych, takich jak "Powiedz Tak", "Polowanie na Druhny", "Bridget Jones", czy też randkowy doradca "Hitch". Julia Jones nie może się niestety pochwalić powodzeniem u płci przeciwnej. Postanawia w końcu pisząc to w swoim pamiętniku coś z tym zrobić i... wyrusza w tym celu na miasto, ciągnąc za sobą zabawną mieszankę perypetii znanych nam już z innych filmów postaci. Kiedy Julia nie może znaleźć tego jednego jedynego - postanawia zgłosić się do doradcy. Owy pomocnik mający za zadanie zrobienie ze zwykłej dziewczyny superpiękność, zabiera ją do warsztatu samochodowego gdzie Julia ma przejść totalną metamorfozę przy pomocy tamtejszych mechaników (nawiązanie do amerykańskiego programu emitowanego na MTV "Pimp My Ride"). I fakt, plan zadziałał, panna Jones spotyka swoją miłość i wtedy zaczyna się cała zabawa...

Obsada:
Alyson Hannigan .... Julia Jones
Adam Campbell .... Grant Funkyerdoder
Tony Cox .... Hitch
Fred Willard .... Bernie Funkyerdoder
Eddie Griffin .... Frank Jones
Sophie Monk .... Andy
Marie Matiko .... Betty
Judah Friedlander .... Nicky
Carmen Electra .... Anne
Mauricio Sanchez .... Eduardo

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-03-24 19:24:33 [Aktualizuj]
Patrycjs5030
Patrycjs5030
Napisano: 2010-01-08 23:43
 
heh ale lach;)
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse