Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Stuntman Ignition [NTSC][PS2DVD][English]

Stuntman Ignition [NTSC][PS2DVD][English] torrent
Dodał: electronic_soft
14.09.2007 12:02
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 1.57 GB
Seed'ów: 17
Leecher'ów: 48
Pobrań: 1704

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
producent: Reflections Interactive
wydawca: Atari / Infogrames
kategoria: gry akcji / samochodowe / zręcznościowe

Data Premiery:
Europa (PAL): 06 września 2002
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 23 czerwca 2002

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 12+

Wykorzystuje:
karta pamięci.

Screeny: http://ps2.gamezone.com/gamesell/screens/s18852.htm

Stuntman to jedna z najciekawszych gier zręcznościówych, które zdecydowano się wydać na konsolę PlayStation 2. Warto jednocześnie dodać, iż mamy tu do czynienia z tytułem stworzonym wyłącznie z myślą o posiadaczach platformy firmy Sony. Gra nie doczekała się więc konwersji na Xbox’a czy Gamecube’a. W trakcie zabawy mamy okazję wcielić się w postać kaskadera filmowego. Naszym zadaniem jest natomiast wykonywanie mrożących krew w żyłach popisów bezbłędnej jazdy, a także branie udziału w mniej lub bardziej widowiskowych kraksach. Można więc stwierdzić, iż gra pod wieloma względami przypomina takie serie jak Destruction Derby, FlatOut, czy wreszcie Burnout. Należy jednak zaznaczyć, iż stopień trudności zabawy został ustalony na bardzo wysokim poziomie. Wielu graczy nie powinno to jednak dziwić. Za produkcję gry odpowiedzialna jest bowiem firma Reflections Interactive, która opracowała też między innymi cztery części słynnej sagi Driver.

Przygotowana przez producentów kampania singleplayer składa się z kilkudziesięciu poziomów, które musimy wykonywać dokładnie w taki sposób, w jaki zostało to zaplanowane. Gra nie pozwala na popełnianie jakichkolwiek błędów, gdyż jest to równoznaczne z automatyczną porażką. Zadaniem gracza jest przede wszystkim wykonywanie efektownych poślizgów, skoków, czy chociażby umiejętne wymijanie innych pojazdów oraz znajdujących się na trasie przejazdu przeszkód. W trakcie zabawy na ekranie wyświetlane są dokładne wskazówki ze strony reżysera, do których musimy się dostosowywać. Warto w tym miejscu zauważyć, iż model jazdy jest wzorowany na serii Driver. Prowadzenie pojazdów może więc sprawiać dużo problemów.

W dalszej części zabawy przystępujemy do zdecydowanie ciekawszych akcji. Musimy na przykład unikać przejeżdżających pociągów, czy chociażby ogromnych metalowych konstrukcji. Bierzemy też udział w miłych dla oka kraksach. Po zakończeniu każdego etapu możemy skierować się do wyjątkowo rozbudowanego trybu Replay, tak aby obejrzeć swój przejazd. Dodatkowo po zaliczeniu pełnego rozdziału gra wyświetla na naszym ekranie pełnoprawny film, zmontowany między innymi ze scen, w których mieliśmy okazję wziąć udział.

Wizualnie gra prezentuje bardzo wysoki poziom wykonania. Na uwagę zasługują przede wszystkim ładnie wykonane cienie oraz modele pojazdów, ze szczególnym uwzględnieniem wozu gracza. Warto także dodać, iż znajdujące się w otoczeniu obiekty mogą podlegać realistycznie ukazanym zniszczeniom. Stuntman nie posiada niestety żadnych trybów sieciowych. Tytuł ten powstał bowiem wyłącznie z myślą o pojedynczym graczu.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-10-05 01:00:56 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 16:38
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse