Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Blitzkrieg 2 Sony Ericsson [170x220] [. jar] [ENG] » od t. o. r. c. i. d. y ®«

Blitzkrieg 2  Sony Ericsson [170x220] [.  jar] [ENG] » od t.  o.  r.  c.  i.  d.  y ®« torrent
Dodał: Anonimowy
13.09.2007 22:46
Kategoria: Gry

Rozmiar: 259.99 KB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 1
Pobrań: 236

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Blitzkrieg 2 Sony Ericsson [170x220] [. jar] [ENG]

Wydawca: CDV

Blitzkrieg II to epicka strategia czasu rzeczywistego, umieszczona w realiach drugiej wojny światowej. Gracz dowodzi wojskami w czasie bitew w różnych zakątkach świata - 4 kampanie przedstawiają wydarzenia z perspektywy ZSRR, Wielkiej Brytanii, USA i Niemiec. Dzięki doświadczeniu, zdobytemu przy tworzeniu poprzednich części serii, specjaliści ze studia Nival odtworzyli bitwy na gigantyczną skalę z niespotykaną dotąd wiernością. Nowy silnik graficzny i dynamiczne opcje taktyczne pozwalają graczowi na wcielenie się w dowódcę na krwawych polach bitew drugiej wojny światowej.

Blitzkrieg II zapewnia graczowi większy wybór zagrywek taktycznych, a jednocześnie umożliwia decydowanie o poziomie trudności i stylu gry. Sam zdecyduj, które misje wykonać, kiedy wezwać posiłki i w jaki sposób osiągnąć kluczowe cele. Każda bitwa to wyzwanie taktyczne, jako że dowodzić musisz również jednostkami marynarki i lotnictwa. Udane wykonanie misji oznacza, że państwo, dla którego walczysz będzie mogło osiągnąć sukcesy również na poziomie strategicznym.

Charakterystyczne cechy
Powrót bestsellerowej serii strategicznej - Blitzkrieg.
Prawdziwe bitwy w trakcie drugiej wojny światowej.
Nieliniowe misje - sam decyduj o sposobie ich wykonania.
Możliwość decydowania o kształcie własnej armii.
Ponad 200 w pełni trójwymiarowych jednostek, w tym samolotów.
Ponad 60 rodzajów piechoty z wiernie odtworzonym wyposażeniem.
Otwarta architektura rozgrywki.
Niepowtarzalny tryb gry wieloosobowej.
Możliwość wykonywania misji w nocy.
Nowe zdolności jednostek, wywoływane dzięki obecności dowódców.

-----» od t. o. r. c. i. d. y ®«----
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-11-22 19:05:59 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 08:15
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse