Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Dragon Ball odc. 131 - 140 [TVRip] [Lektor PL]

Dragon Ball odc.  131 -  140 [TVRip] [Lektor PL] torrent
Dodał: Anonimowy
13.09.2007 11:38
Kategoria: Anime

Rozmiar: 695.70 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 9
Pobrań: 33

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Dragon Ball przedstawia losy Son Goku, któremu jako niemowlę przydzielono misje zniszczenia Ziemi. Po wylądowaniu doznał uszkodzenia głowy- uderzył się w banię ;) i zapomniał o celu. Zostaje przygarnięty i adoptowany przez ziemianina. Od tej pory cała znana nam historia zaczyna się od poznania przez naszego bohatera dziewczyny o imieniu Bulma, która opowiedziała mu o Smoczych Kulach i zaproponowała wspólną wyprawę.
Dragon Ball składa się z trzech głównych sag: Poszukiwanie Smoczych Kul, Armia Czerwonej Wstęgi i Seria Piccolo (łącznie 153 odcinki).

TVRIP z RTL7

Rozdzielczość: 384x288
Bitrate: 412 kb/s
FPS: 20

Odcinki od 131- 140.

Ściągający - pobierzecie, ustawcie w kliencie torrenta opcję Super Seeding albo Initial Seeding na włączoną, przyśpiesza wysyłanie.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-10-19 02:57:47 [Aktualizuj]
Napisano: 08.08.2022 18:17
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse