Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: PC Format - 10 / 2007 Pelne wersje Softu z plyty

PC Format  -  10 / 2007 Pelne wersje Softu z plyty torrent
Dodał: Anonimowy
09.09.2007 11:51
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 27.51 MB
Seed'ów: 23
Leecher'ów: 3
Pobrań: 150

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
http://i13.tinypic.com/67q5ctc.jpg

TwistedBrush Free Edition 13.7

Edycja cyfrowych obrazów. Przyda się osobom z zacięciem artystycznym. Oferuje kilkaset rodzajów pędzli naśladujących efekt kredki, ołówka czy farb olejnych. Program może też posłużyć jako narzędzie do retuszu fotografii. Za jego pomocą można skorygować parametry ekspozycji lub nałożyć na zdjęcie jeden z dostępnych filtrów i efektów specjalnych.

http://www.pixarra.com - Strona Domowa
Windows 98/ME/2K/XP;450 MHz;128 MB1-abc.net Settings Organizer 1.0

Konfiguracja Windows XP. Zaawansowane opcje konfigurujące Windows XP są trudno dostępne i próżno ich szukać w Panelu sterowania. Większość z nich można modyfikować wyłącznie poprzez edycję rejestru, co dla początkującego użytkownika jest zazwyczaj barierą nie do pokonania. Aby ułatwić do nich dostęp, powstał program Settings Organizer, którego pełną wersję zamieszczamy na naszej płycie. Pomoże on w prosty sposób zmienić ukryte opcje systemowe. Adres strony rejestracyjnej: http://1-abc.net/0019/ed/pft_pl/m1.htm

http://1-abc.net - Strona Domowa
Windows XP;600 MHz;128 MB


NoClone 2007 Home Edition

Usuwanie duplikatów plików. Duplikaty plików niepotrzebnie zaśmiecają dysk twardy i spowalniają działanie systemu. Aby bezpiecznie pozbyć się nadmiarowej ilości plików, należy posłużyć się odpowiednim narzędziem. My proponujemy program NoClone 2007, który specjalizuje się w wyszukiwaniu i bezpiecznym usuwaniu zbędnych duplikatów plików. Pełną wersję tego przydatnego narzędzie znajdziesz na naszej płycie CD. W katalogu instalacyjnym znajdziesz dwie wersje programu: starszą NoClone 3.2 Home Edition z polskim interfejsem użytkownika oraz najnowszą NoClone 2007 Home Edition z interfejsem po angielsku. Obydwa programy po zarejestrowaniu będą działać jako pełne, komercyjne wersje bez żadnych ograniczeń. Adres strony rejestracyjnej: http://noclone.net/complimentary.asp

http://noclone.net - Strona Domowa
Windows 98/ME/NT/2K/XP/Vista;450 MHz;128 MB


Photo Resizer Pro 2.0

Wsadowa zmiana rozmiarów cyfrowych fotografii. To przydatne narzędzie dla amatorów cyfrowej fotografii. Pozwala wsadowo zmieniać rozmiary plików graficznych tak, aby można je było bez kłopotu wysyłać jako załączniki do wiadomości e-mail lub umieszczać w postaci albumów na stronach WWW.

Strona Domowa
Windows 98/2K/XP;450 MHz;128 MBSteganos Security Suite 6.0

Ochrona prywatności. W tym wydaniu PC Formatu na płycie CD zamieszczamy pełną wersje zestawu aplikacji do ochrony prywatności użytkownika oraz poufnych danych zgromadzonych na dyskach.
Steganos Security Suite jest doskonałym uzupełnieniem do zainstalowanego programu antywirusowego i zapory firewall. Pozwala wysyłać zaszyfrowane e-maile, bezpiecznie przechowywać dane na wirtualnych dyskach i anonimowo korzystać z internetu. Adres strony rejestracyjnej: www.steganos.com/magazine/pcformat/sss6

http://www.steganos.com - Strona Domowa
Windows 2K/XP;600 MHz;128 MB


Super Flexible File Synchronizer 3.49

Synchronizacja plików. Synchronizacja jest niezbędna, gdy używasz do pracy dwóch komputerów i zależy ci, aby na obydwu maszynach znajdowały się te same, aktualne wersje plików, np. dokumentów tekstowych czy arkuszy kalkulacyjnych. Synchronizacja może też służyć do automatycznego wykonywana kopii bezpieczeństwa ważnych danych.

http://www.superflexible.com - Strona Domowa
Windows 2K/XP;450 MHz;128 MB
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-09-09 20:27:36 [Aktualizuj]


Napisano: 01.02.2023 15:51
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse