Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Pelne Wersje [FULL] Softu z Plyty DVD EKSPERT 9 - 2007

Pelne Wersje [FULL] Softu z Plyty DVD EKSPERT 9  -  2007 torrent
Dodał: Anonimowy
07.09.2007 14:35
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 19.11 MB
Seed'ów: 24
Leecher'ów: 4
Pobrań: 289

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
KŚ EKSPERT 9 / 2007

Pełne wersje

Aston 1.9.5
--------------

Aplikacja, która całkowicie zmienia tradycyjny wygląd okienek oraz sposób obsługi Windows. Po instalacji dostępne na pulpicie ikony mogą być większe, bardziej kolorowe lub animowane. Może też ich wcale nie być, a ich miejsce zajmą aktywne pola skrótów znajdujące się bezpośrednio na pulpicie. Możliwości programu są niemalże nieograniczone, Aston bowiem zawiera kreator tematów, za pomocą którego dostosujemy wygląd i sposób obsługi systemu do własnych upodobań. Na płycie zamieszczona jest pełna wersja aplikacji przygotowana specjalnie dla Czytelników Eksperta.

http://www.astonshell.com/aston/ - Strona Domowa


BurnInTest V5
--------------------

Program do testowania wydajności oraz stabilności naszego peceta. Umożliwia analizę poszczególnych podzespołów, takich jak pamięć, CPU, grafika 2D i 3D czy na przykład dyski twarde przy ciągłym i maksymalnym ich obciążeniu. Test może być wykonany dla pojedynczego elementu bądź dla całej grupy komponentów. Pozwala to znaleźć ewentualną przyczynę niestabilnej pracy lub zawieszania się komputera. Na płycie zamieszczona jest pełna wersja aplikacji, która została przygotowana specjalnie dla Czytelników Eksperta. Uwaga! Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek DirectX 9.0c. Możemy je pobrać z
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=pl&FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3] Tej Strony lub zainstalować z płyty DVD Eksperta.

http://www.passmark.com/products/bit.htm - Strona Domowa


CyberScrub Professional Edition 3.5
----------------------------------------

Aplikacja całkowicie usuwa ślady naszej działalności na komputerze. Potrafi czyścić dane zapisane przez popularne przeglądarki WWW, programy p2p, inne aplikacje oraz przez system Windows. CyberScrub Professional Edition współpracuje także z programami pocztowymi, między innymi Microsoft Outlook i Outlook Express i pozwala definitywnie pozbyć się wykasowanej w tradycyjny sposób poczty e-mail. Ponadto może całkowicie usuwać pliki i foldery z dysku w taki sposób, że ich odzyskanie będzie wręcz niemożliwe. Ma również funkcję zamazywania wolnego miejsca na dysku oraz informacji o zapisanych tam wcześniej danych. Na płycie zamieszczona jest pełna wersja aplikacji, która została przygotowana specjalnie dla Czytelników Eksperta.

http://www.cyberscrub.com/products/privacysuite/index.php -Strona Domowa


Hide Folder XP 2.8.8
-------------------------

Aplikacja przeznaczona do ochrony plików i folderów zapisanych na dysku. Pozwala zabezpieczyć dostęp do danych na hasło bądź całkowicie ukryć wybrane przez nas katalogi oraz pliki. Hide Folder XP obsługuje mechanizm przeciągnij i upuść, który znacznie przyspiesza pracę z programem. Aplikacja ma polski interfejs. Aby go wczytać, otwieramy program i z menu Tools wybieramy Language i Polish. Na płycie zamieszczona jest pełna wersja Hide Holder XP przygotowana specjalnie dla Czytelników Eksperta.

http://www.fspro.net/hide-folders-xp/ - Strona Domowa


O&O DiskImage 2
-----------------

Program do tworzenia kopii bezpieczeństwa partycji oraz całych dysków twardych. Pozwala kompresować tworzone obrazy, szyfrować je oraz dzielić i wypalać bezpośrednio na płytach CD lub DVD. Oprócz tradycyjnej kopii danych, O&O DiskImage pozwala tworzyć backupy przyrostowe. Funkcja ta umożliwia szybką aktualizację już istniejącego obrazu. Na płycie zamieszczona jest 90-dniowa wersja programu, która wymaga bezpłatnej rejestracji przez internet. Dokonamy jej na http://www.oo-software.com/home/en/special/safeerase/] Tej Stronie

http://www.oo-software.com/en/products/oodiskimage/ - Strona Domowa


PowerISO 3.7
----------------

Jeden z najlepszych programów do obrazów płyt i dyskietek przygotowany specjalnie dla Czytelników Eksperta. Obsługuje ponad dwadzieścia formatów, w jakich mogą być zapisane wierne kopie CD i DVD przez różne aplikacje. PowerISO umożliwia tworzenie, edycję, kompresowanie oraz wypalanie na czyste płyty ISO, NRG, BIN i innych plików. Ponadto pozwala utworzyć w systemie nawet osiem wirtualnych napędów, a w każdym z nich zamontować obraz krążka. To pozwoli z nich korzystać jak z tradycyjnych płyt, ale znacznie szybciej i wygodniej.

http://www.poweriso.com/ - Strona Domowa
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-09-08 21:46:35 [Aktualizuj]


Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Programy dla Windows PC Format - 10 / 2007 Pelne wersje Softu z plyty 27.51 MB 23 3 150
Gry komputerowe FIFA.07.Pelne.Spolszczenie 111.19 MB (?) (?) (?)
Programy Druga paczka softu n-series 229.14 MB 14 19 315
Gry komputerowe 3 Wersje Crazy Machines [PL] [FULL] 101.61 MB (?) (?) (?)
Albumy Kolędy - karaoke + wersje z chórem [mp3@128] 54.38 MB (?) (?) (?)
Napisano: 05.02.2023 21:10
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse