Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Blazing Angels: Squadrons of WWII [ENG] [DVD9] [PAL] [X360 - Allstars] [ALIEN]

Blazing Angels: Squadrons of WWII [ENG] [DVD9] [PAL] [X360 - Allstars] [ALIEN] torrent
Dodał: Anonimowy
06.09.2007 16:50
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 5.64 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Blazing Angels: Squadrons of WWII

producent: Ubisoft Studios
wydawca: Ubisoft

kategoria: gry akcji / lotnicze / zręcznościowe / strzelanina

Data Premiery:
Europa (PAL): 31 marca 2006
Polska: 26 listopada 2006
USA (NTSC): 23 marca 2006

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet | liczba graczy: 1-16
wymagania wiekowe: 12+

nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje:
Xbox Live.

Screeny: http://media.xbox360.ign.com/media/788/788821/imgs_1.html

Blazing Angels: Squadron of WWII to przygotowany z myślą o posiadaczach konsol Xbox i Xbox 360, symulator lotu o wybitnie zręcznościowym charakterze. Gracz wciela się tu w rolę pilota, który wykonuje szereg misji w czasie II Wojny Światowej, poczynając od słynnej Bitwy o Anglię, na bombardowaniu Berlina kończąc.

Do wyboru jest aż 45 myśliwców, najsłynniejszych maszyn II Wojny Światowej, którymi dysponowali Anglicy, Amerykanie, Niemcy i Japończycy. Każdy model został dokładnie odwzorowany, aby jak najwierniej pokrywał się z faktycznie istniejącymi samolotami. Oprócz perspektywy trzeciej osoby, program oferuje również widok z kokpitu. W obu przypadkach na ekranie widzimy celownik, który pomaga lepiej skupić się na celu i uniknąć niepotrzebnej straty amunicji. W walce przydaje się także umieszczony w prawym, górnym rogu radar, określający pozycję maszyn wroga względem naszego samolotu.

Mimo zręcznościowego podejścia do tematu potyczek powietrznych (gra przypomina bardziej typową strzelaninę, niż symulator z prawdziwego zdarzenia), autorom udało się zaimplementować element taktyczny, polegający na wydawaniu rozkazów skrzydłowym, walczącym po naszej stronie. Co prawda ograniczają się one do prostych komend polegających na wskazaniu celu, lub wezwania o pomoc, ale znakomicie spełniają swe zadania, zwłaszcza jeśli w powietrzu pojawia się przytłaczająca liczba przeciwników. Oczywiście w trakcie zmagań nieuniknione są sytuacje krytyczne, związane z podziurawieniem kadłuba. Autorzy postanowili wprowadzić możliwość naprawy samolotu w locie, dzięki czemu rozgrywka staje się nieco łatwiejsza. Aby pomyślnie przywrócić energię, należy niezwykle szybko wykonać odpowiednią sekwencję ruchów za pomocą klawiszy pada.

Blazing Angels: Squadron of WWII stawia na widowiskową oprawę wizualną. W trakcie misji na niebie pojawia się mnóstwo samolotów, które w efektownych eksplozjach i chmurach dymu kończą swój żywot. Dopełnieniem graficznej ekstazy jest świetne udźwiękowienie, pompujące adrenalinę w żyły gracza z każdym przejmującym świstem nurkujących myśliwców i terkotem karabinów maszynowych.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-08-20 16:22:31 [Aktualizuj]
Napisano: 04.12.2021 09:05
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse