Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Wild Arms 5 [ENG] [PAL] [DVD] [PS2 - EMiNENT] [ALIEN]

Wild Arms 5 [ENG] [PAL] [DVD] [PS2 - EMiNENT] [ALIEN] torrent
Dodał: Anonimowy
06.09.2007 11:02
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 2.65 GB
Seed'ów: 13
Leecher'ów: 36
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Wild Arms 5

producent: Media.Vision
wydawca: XSEED Games
kategoria: cRPG / jRPG

Data Premiery:
Europa (PAL): jeszcze nie ogłoszona
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 28 sierpnia 2007

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 12+

Wykorzystuje:
karta pamięci.

Screeny: http://media.ps2.ign.com/media/792/792650/imgs_1.html

Wild Arms 5 jest kolejną odsłoną cieszącej się dość dużą popularnością serii japońskich gier role-playing, pod wieloma względami przypominających tak znane hity jak Final Fantasy, czy Dragon Quest. Opisywana piąta część cyklu nie wprowadza naturalnie żadnych rewolucyjnych zmian, poszerzając natomiast wybrane elementy swoich poprzedników. Podobnie jak wcześniej, jedyną platformą docelową dla tej gry jest konsola PlayStation 2. Warto jednak zaznaczyć, iż gry z serii Wild Arms wydawane też były na inne platformy sprzętowe. Z opisywanym produktem najbardziej spokrewniony jest Wild Arms: Crossfire (PSP). Łącząc bowiem obie gry można liczyć na odblokowanie bonusów w postaci nowych przeciwników (bossów). Za przygotowanie Wild Arms 5 ponownie odpowiedzialna jest oczywiście firma Media Vision, która na swoim koncie ma też takie produkcje jak Crime Crackers, czy Sneakers.

Akcja omawianej piątej części serii ponownie rozgrywa się w baśniowej krainie o nazwie Filgaia. Tym razem mamy okazję bliżej poznać sytuację z niewielkiego miasteczka o nazwie Capo Bronco, znajdującego się na obrzeżach mitycznego królestwa. Dochodzi tu do niecodziennego wydarzenia, albowiem z nieba spada ogromna łapa golema. Co więcej, wewnątrz dłoni mieszkańcy Capo Bronco odnajdują dziewczynkę o imieniu Avril. W trakcie zabawy przejmujemy kontrolę nad dwójką bohaterów. Są to Rebecca Streisand oraz Dean, który planuje stać się kiedyś cenionym łowcą golemów. Główni bohaterowie wyruszają w niebezpieczną podróż, zabierając ze sobą Avril i próbując poskładać niewyjaśnione szczegóły z jej przeszłości. Jak na japoński RPG przystało, możemy oczywiście liczyć na zaskakujące zwroty akcji, dotyczące zarówno wspomnień Avril, jak i samych golemów.

Przebieg rozgrywki ma bardzo zbliżony charakter do czwartej odsłony cyklu Wild Arms. W równym stopniu rozwiązujemy zagadki i bierzemy udział w walkach z potworami. Sterowane postaci potrafią wykonywać wiele różnych rodzajów ataków. Mowa tu zarówno o wślizgach, jak i efektownych skokach, połączonych z wykonywaniem ciosów w powietrzu. Skoki używane są również (już poza walkami) do dotarcia do pozornie niedostępnych platform. Opisane wyżej pojedynki są oczywiście rozgrywane na heksach, czyli sześciokątnych polach. Oprawa wizualna Wild Arms 5 prezentuje zbliżony poziom wykonania do poprzedniej części serii. Na uwagę jak zwykle zasługują ciekawie przygotowane scenki przerywnikowe, obrazujące najważniejsze postępy gracza. Całość utrzymana jest w typowym dla japońskich RPG-ów mangowym stylu.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-10-22 12:54:54 [Aktualizuj]
Napisano: 08.08.2022 18:39
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse