Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Rogue.Galaxy.PAL.MULTI5.PS2DVD9-SPLiT

Rogue.Galaxy.PAL.MULTI5.PS2DVD9-SPLiT torrent
Dodał: Anonimowy
05.09.2007 12:06
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 6.02 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Rogue Galaxy
producent: Level 5
wydawca: Sony Computer Entertainment
kategoria: cRPG / jRPG

Data Premiery:
  Europa (PAL): 21 września 2007
  Polska: obecnie brak planów wydania
  USA (NTSC): 30 stycznia 2007

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 12+

nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje:
karta pamięci 8 MB.


Opis Gry

Japońska firma Level 5 była znana do tej pory głównie ze swoich dwóch produkcji na konsolę PS2 - Dark Cloud 2 i Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King. Kolejna produkcja owego studia, czyli Rogue Galaxy, jest połączeniem gatunku cRPG z dynamiczną akcją, wykonanym w mangowym stylu.

Fabuła opowiada o losach niejakiego Jestera Rogue’a, walecznego i męskiego osobnika, który wiedzie marny żywot na Ziemi, a jego największym marzeniem jest się z niej wydostać. Pewnego dnia główny bohater zatrzymuje się w pustynnym mieście w celu zarobienia grosza u lokalnych władz. Nie jest to jednak praca jego marzeń. Wszystko zmienia się, kiedy wielka bestia pojawia się w pobliżu bram miasta, a ulice wypełniają się najróżniejszego rodzaju strasznymi potworami. Kiedy wydaje się, że już nic nie uchroni Jestera przed niechybną śmiercią, pewien tajemniczy człowiek zeskakuje z dachu i unicestwia zagrażające życiu głównego bohatera kreatury. Po tym wydarzeniu nasz heros zostaje wcielony do bandy kosmicznych piratów. Jednak, aby nie było zbyt nudno, awanturnicza załoga zostaje zaatakowana przez kolejne bestie i wymarzona przygoda Rogue’a się zaczyna.

Walka w grze odbywa się w czasie rzeczywistym. Do dyspozycji mamy dwa rodzaje broni: z małym zasięgiem oraz do walki na odległości zdecydowanie większe. Pojedyncze naciśnięcie przycisku ataku zadaje zwykłe obrażenia przeciwnikowi, ale istnieje również możliwość łącznie ciosów ofensywnych w kombinacje, które powodują dużo większe zniszczenia. Wędrując po świecie gry mamy możliwość znalezienia niezwykłych przedmiotów. Nie są to jednak tylko zwykłe fiolki uzupełniające punkty życia, lecz także obiekty pozwalające nauczyć się naszemu bohaterowi nowych ataków specjalnych.

Za grafikę w grze odpowiedzialny jest niezwykle popularny system cel-shading sprawiający, iż warstwa wizualna nabiera kreskówkowego charakteru. Ten sposób wyświetlania obrazu znakomicie pasuje do Rogue Galaxy i z doskonale budującą nastrój muzyką tworzy spójną całość.

Screeny: Link

Rogue.Galaxy.PAL.MULTI5.PS2DVD9-SPLiT
  -Languages: ENG FRA GER SPA ITA
  -Rls.Date : 04.09.2007
  -Date : 21.09.2007
  -Origin : PAL
  -Publisher: SCEE

Files: xx x 100MB
Platform: PS2
Source:DVD9
Genre:RPG
Link: Link

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-06-02 19:30:59 [Aktualizuj]
Napisano: 30.11.2021 09:59
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse