Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Mala polska polski club pl chat marzen

Mala polska polski club pl chat marzen torrent
Dodał: Anonimowy
01.09.2007 11:00
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 1.81 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Opensourcowy klient sieci P2P umożliwiający dzielenie się zasobami pomiędzy wieloma użytkownikami włączając w to pliki audio, wideo, programy, dokumenty i zdjęcia. Współdzielone pliki są zorganizowane w bazie kategorii, którą można posortować według kilku kryteriów (np. typ, kategoria). Program automatycznie wyszukuje większą liczbę źródeł danego pliku zwiększając jednocześnie szybkość jego pobierania. Oferuje takie funkcje jak multiwyszukiwanie w zakładkach, ustawianie proxy, wznawianie transferów, ustawianie limitów transferu, banowanie użytkowników czy wybór skórki interfejsu. Bardzo przydatna funkcją Aresa jest wbudowany odtwarzacz plików multimedialny oferując podgląd jeszcze nie ściągniętych w całości materiałów. Ponad to Ares posiada zakładkę Czat, w której można zakładać własne lub wchodzić do istniejących pokojów,jak np. MALA POLSKA
do daje linki do chat na mala polske do clubu pl
mala polska club pl chat marzen polak*** i ini
MALA POLSKA
arlnk://F5fPxdTq8eJeuqSVejGmq4b70iXqgN1JvCMW6inWg8wmIgcPbJ+W+CS71GExQQ==
MALAPOLSKA
arlnk://F5fPxdTq8eJeuqSVejGmqzZvPL9Poqkxnf7Po3yxDqo8N4JH6sSJZEf/3bA=

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-01 23:33:50 [Aktualizuj]


BOBO777
BOBO777
Napisano: 2008-02-18 04:35
 
POLAK*** BARDZO LADNIE TO ZROBILES DZIENKI SERDECZNIE TOBIE ZA TO !!!!!
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse