Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: XboX Halo Combat Evolved - ntsc usa

XboX Halo Combat Evolved - ntsc usa torrent
Dodał: Anonimowy
01.09.2007 08:15
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 3.18 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Halo: Combat Evolved
producent: Bungie Software
wydawca: Microsoft Game Studios

kategoria: gry akcji / FPP

Data Premiery:
Europa (PAL): 14 marca 2002
Polska: 03 listopada 2006
USA (NTSC): 14 marca 2002

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: split screen / link-kabel | liczba graczy: 1-4/1-16
wymagania wiekowe: 16+

Screenshots:
http://screenshots.teamxbox.com/gallery/55/Halo/p1/


Klasyk. Gra FPP zrobiona z epickim rozmachem, godnym najlepszych hollywoodzkich wzorców, przenosząca nas w świat wojny pomiędzy ludzkością a obcymi. Skomplikowana fabuła, różnorodne postacie i bezwzględni wrogowie – wszystko to sprawia, że Halo zadowoli każdego miłośnika tego rodzaju fantastyki.

Oprócz poruszania się piechotą w grze możemy także używać różnorodnych pojazdów. Podstawową maszyną jest Warthog – opancerzony jeep uzbrojony w dużego kalibru działko, ale jest też potężny Scorpion – doskonale wyposażony czołg sił ludzi. W dodatku Halo pozwala na obsługę maszyn wroga – do naszej dyspozycji są Ghost (jednoosobowy ścigacz) i Banshee (swego rodzaju uzbrojona awionetka). Mamy też pomoc ze strony wojsk piechoty morskiej. Jeśli zaczniemy prowadzić Warthoga, a w pobliżu znajduje się żołnierz, zajmie on miejsce przy stanowisku obsługi działka. Następny żołnierz usiądzie obok kierowcy ostrzeliwując teren z dostępnej broni. Inteligencja nie jest tylko cechą ludzi, gdyż wrogowie, szczególnie na najwyższym poziomie trudności, będą sprytnie wykorzystywać wszystkie okoliczności, by sprawić graczowi jak najwięcej problemów. W walce wykorzystujemy cały arsenał broni nie tylko pochodzenia ziemskiego, ale też specyficzne uzbrojenie obcych. Halo dopuszcza też opcję gry dla wielu graczy. Można grać na dwa sposoby: poprzez dzielony ekran (do maksymalnie 4 graczy) i przez LAN (do maks. 16 graczy).

Przez długi czas gra była wizytówką konsoli Xbox oraz jej możliwości graficznych i dźwiękowych (dzięki implementacji systemu Dolby Digital). Do dziś uznawana jest przez krytyków za jedną z najlepszych strzelanin na tą konsolę.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-01-10 23:16:09 [Aktualizuj]
Napisano: 04.12.2021 08:21
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse