Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Google Earth 4. 2 + Google Sky [Eng] [Alien]

Google Earth 4. 2 + Google Sky [Eng] [Alien] torrent
Dodał: Anonimowy
27.08.2007 14:09
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 12.79 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Google Earth 4.2 + Google Sky (Nowość!)

Aplikacja Google Earth, służąca do oglądania satelitarnych zdjęć Ziemi została ostatnio rozbudowana o możliwość oglądania kosmosu, a dokładnie obiektów widocznych z powierzchni Ziemi.

Rozszerzenie prezentuje położenie konstelacji, planet i innych ciał niebieskich, wraz z ciekawymi informacjami na ich temat. Prócz tego, pojawiły się dodatkowe warstwy, pokazujące obiekty widzialne gołym okiem i z domowych teleskopów, zdjęcia z teleskopu Hubble, dane na temat Księżyca, opisy cyklu życia gwiazdy i pozycje planet.

Funkcja przeglądania kosmosu dostępna jest w najnowszej wersji aplikacji Google Earth, w wydaniach dla systemów Windows, Linux i MacOS X.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-12-14 15:46:24 [Aktualizuj]
Napisano: 08.03.2021 23:31
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse