Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Wacky Races: Mad Motors [ENG] [PAL] [DVD - SUSHi]

Wacky Races: Mad Motors [ENG] [PAL] [DVD - SUSHi] torrent
Dodał: Anonimowy
21.08.2007 12:22
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 55.93 MB
Seed'ów: 15
Leecher'ów: 0
Pobrań: 7304

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Wacky Races: Mad Motors

producent: Blast Entertainment
wydawca: Blast Entertainment
kategoria: wyścigi / samochodowe

Data Premiery:
Europa (PAL): 12 czerwca 2007
Polska: obecnie brak planów wydania

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: split screen | liczba graczy: 1-2
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje:
karta pamięci 8 MB.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=5443

Wacky Races: Mad Motors to wyścigi samochodowe, przygotowane z myślą o najmłodszych posiadaczach konsoli PlayStation 2. Zostały one przygotowane na kanwie popularnego serialu animowanego (polski tytuł: Szalone wyścigi), wywodzącego się z wytwórni Hanna-Barbera. Zarówno gra, jak i wspomniany pierwowzór przedstawia starcia jedenastu rywalizujących ze sobą pojazdów.

Rozpoczynając zabawę użytkownik wybiera sterowaną postać wraz z charakterystycznym dla niej samochodem. Wśród zaimplementowanych bohaterów znajdują się m.in. Bracia Jaskiniowcy (Grzmot i Łomot) w Głaziku, Red Max w Aerośmigu i Super Specjalna Jednostka w Pancernym Wozie typu Bong. Rzecz jasna pojawia się też czarny charakter z wymienionej kreskówki – Dick Dastardly z psem Mutley’em w Rakietowcu, po raz kolejny stosujący różne sztuczki, aby tylko wygrać wyścig.

Użytkownik sprawdza swoje umiejętności podczas jazdy przez wiele odmiennych wirtualnych środowisk. Czterema kółkami przemierza się m.in. Wielki Kanion, Biegun Północny czy Kordyliery Środkowe. Wszędzie tam napotyka się na niezliczoną ilość przeszkód i pułapek, przygotowywanych przez wspomnianych rzezimieszków. Aby ułatwić użytkownikowi zadanie, developerzy zaimplementowali szeroki zestaw power-upów i bonusów, przykładowo zwiększających szybkość sterowanego pojazdu. Co więcej, zbieranie rozlokowanych na trasie monet pozwala na podwyższenie wyniku punktowego gracza.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-08-21 12:23:35 [Aktualizuj]
Napisano: 25.01.2021 10:24
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse