Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Splinter Cell - Double Agent [PAL] [MULTI5] [PS2]

Splinter Cell  -  Double Agent [PAL] [MULTI5] [PS2] torrent
Dodał: Anonimowy
19.08.2007 17:27
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 2.10 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
producent: Ubisoft Studios
wydawca: Ubisoft
kategoria: gry akcji / TPP

Data Premiery:
Europa (PAL): 22 grudnia 2006
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 28 listopada 2006

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 18+

Screeny: http://media.wii.ign.com/media/852/852866/imgs_1.html

Opis Gry

Tom Clancys Splinter Cell: Double Agent to kolejna gra, traktująca o przygodach specjalnego agenta imieniem Sam Fisher, ale dopiero pierwsza, przeznaczona również dla stacjonarnej konsoli Wii. Niniejsza pozycja zalicza się do grona tzw. tytułów startowych rewolucyjnej platformy spod znaku Nintendo i wykorzystuje jej unikalne właściwości (m.in. pilot zdalnego sterowania z dołączonym Nunchukiem – przykładowo potrząsanie tym pierwszym jest niezbędne w trakcie otwierania zamków za pomocą wytrycha).

Wraz z głównym bohaterem wykonujemy szereg misji (od Azji, poprzez Afrykę, a skończywszy na Ameryce Północnej), zarówno dla rządowej agencji NSA, jak i na zlecenie terrorystów. Musimy zatem umiejętnie działać na dwa fronty, aby żadna ze stron nie straciła do nas zaufania. Jest to niezwykle wymagające zadanie, ponieważ interesy rządowe i terrorystyczne najczęściej się krzyżują. Dokonywane przez nas podczas rozgrywki wybory mają wpływ nie tylko na bieżące wirtualne wydarzenia, lecz także determinują wygląd zakończenia przygody.

Rzecz jasna w trakcie realizowania celów poszczególnych misji napotykamy rozmaitych wrogów. Nie zawsze można przekraść się niezauważenie, więc Sam Fisher ma do dyspozycji broń szpiegowską (pistolet z tłumikiem, karabin snajperski etc.) oraz terrorystyczne narzędzia mordu rodem z czarnego rynku. Do tego dochodzą jeszcze przeróżne gadżety ze słynnymi goglami termo/noktowizyjnymi na czele, aczkolwiek np. na spalonych słońcem uliczkach afrykańskiego miasta nieocenione okazują się zwyczajne okulary z ciemnymi szkłami.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-04-29 13:56:26 [Aktualizuj]
mcbialy1
mcbialy1
Napisano: 2007-10-27 22:53
 
jaki jest tu jezyk?
angielski jest?bo jak sciaglem torrenta to pisze MULTI 3 i nie wiem
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse