Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Championship Manager 2007 [PL]

Championship Manager 2007 [PL] torrent
Dodał: psajdak77
19.08.2007 14:27
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 259.81 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Championship Manager 2007 [PL]

producent: Beautiful Game Studios
wydawca: SCi / Eidos

kategoria: sportowe / manager

Data Premiery:
Świat: 13 października 2006
Polska: 10 listopada 2006

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 CD

Wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM, karta graficzna 16MB, 400 MB HDD, Windows 2000/XP.

Gra działa i na pewno jest to wersja PL

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=4865

Championship Manager 2007 to kolejna odsłona kultowej serii, zapoczątkowanej przez duet Sports Interactive – Eidos. Po raz trzeci prace nad projektem zlecono firmie Beautiful Game Studios, która przejęła rolę producenta gry po tym, jak przed kilkoma laty SI związało się z Segą, by stworzyć konkurencyjnego Football Managera.

Wbrew obiegowej opinii, zmiany wprowadzone do popularnej sagi, która towarzyszy nam od 1992 roku, nie ograniczają się jedynie do odświeżenia interfejsu (choć nie można nie zauważyć nowego menu skrótów i „dynamicznego” paska przewijania). Tym razem programiści postawili na interakcję menadżera z drużyną, w związku z czym możemy wreszcie stać się jednym najważniejszych uczestników futbolowej karuzeli.

Narzędzia, które służą nam do wpływania na zespół, to m.in. opcja publicznego chwalenia i krytykowania piłkarzy za pośrednictwem mediów, a także możliwość rozmawiania z zawodnikami zarówno przed meczami, jak też w ich trakcie. Odpowiednia mobilizacja graczy to jeszcze nie wszystko, na co pozwala nam Championship Manager 2007. Najbardziej szumną nowinkę, jaką przygotowali dla nas twórcy, określa się mianem Match Analysis Tool. Jest to opcja, dzięki której uzyskujemy bardzo szczegółowe informacje o przebiegu meczów, a także dowiadujemy się sporo na temat wszystkich piłkarzy. To (typowo statystyczne) narzędzie dostarcza nam m.in. wiadomości o liczbie celnych podań, strzałów, skutecznych wślizgów czy też o procentowym udziale naszej drużyny w posiadaniu piłki.

Specjaliści z Beautiful Game Studios postanowili ponadto zaimplementować do swojego dzieła tryb International Management, za sprawą którego dane jest nam wcielić się w selekcjonera reprezentacji narodowej, a nie tylko i wyłącznie w niewdzięczną rolę trenera klubowego. Gwoli ścisłości, należy wspomnieć, że wymienioną opcję mogliśmy testować już w poprzedniej odsłonie CM-a, po zaopatrzeniu się w odpowiednią łatkę.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-12-14 13:03:11 [Aktualizuj]
Napisano: 23.05.2022 00:09
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse