Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Samurai Warriors 2 Empires [PAL] [PS2DVD] [Multi] [ALIEN]

Samurai Warriors 2 Empires [PAL] [PS2DVD] [Multi] [ALIEN] torrent
Dodał: Anonimowy
14.08.2007 12:52
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 1.38 GB
Seed'ów: 6
Leecher'ów: 13
Pobrań: 1389

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Samurai Warriors 2: Empires
producent: Omega Force
wydawca: Koei
kategoria: gry akcji / TPP
zręcznościowe / walki

Data Premiery:
Europa (PAL): jeszcze nie ogłoszona
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 27 lutego 2007

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: wspólny ekran | liczba graczy: 1-2
wymagania wiekowe: 12+

nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje:
karta pamięci 8 MB.
zobacz oficjalną stronę WWW:http://www.koei.com/sw2e/
screeny:http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=5356


Opis Gry

Samurai Warriors 2: Empires to sequel tytułu wydanego w 2006 r. Niniejsza pozycja wchodzi w skład popularnego cyklu, traktującego o dalekowschodnich bijatykach. Ponadto doskonale łączy w sobie aspekty walki i akcji z elementami strategicznymi. Gra została zaadresowana do posiadaczy konsol PlayStation 2 i Xbox 360.

Akcja ma miejsce w okresie podziału Japonii na dwadzieścia pięć pogrążonych w niezgodzie państewek. Zadaniem użytkownika jest zaprowadzenie pokoju i zjednoczenie owych samodzielnych jednostek. Aby w pełni zrealizować założenia misji niejednokrotnie należy opracować dokładny plan działania oraz posłużyć się siłą. Przed każdą walką trzeba spotykać się z przedstawicielem strony przeciwnej, celem omówienia kwestii militarnych i politycznych.

Developerzy udostępnili jedenaście zróżnicowanych scenariuszy – pięć z nich tyczy się kwestii zjednoczeniowej, natomiast sześć obejmuje wydarzenia regionalne. Ponadto rozgrywkę oparto o system kart. Pięćdziesiąt z nich zawiera strategie polityczne odnoszące się do historii Japonii, natomiast trzydzieści wykorzystuje się podczas zabawy (np. wynajmowanie wojowników ninja czy organizowanie zasadzek).

Zaimplementowano szerokie spektrum postaci o różnorodnych zdolnościach. Na tym jednak nie koniec – producenci przygotowali moduł, dzięki któremu użytkownik od podstaw tworzy własnego bohatera. W miarę zaliczania kolejnych poziomów protagonista zdobywa nowe umiejętności i rozwija posiadany styl walki. W trakcie potyczek wykorzystuje się tzw. ataki specjalne, pozwalające na zadawanie niezwykle silnych ciosów.

Miłośnikom zabaw wieloosobowych zaproponowano tryb kooperatywy. Poza modułem fabularnym udostępniono również system bijatyk pozbawionych kontekstu. Co więcej autorzy zamieścili też rozbudowany wachlarz informacji na temat historii samurajów, ich unikalnej kultury i stylu walki.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-08-14 12:52:57 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 17:27
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse